آزمون در رادار یک تیم از لالیگا

مهاجم تیم ملی ایران بعد از جلب توجه باشگاه های ناپولی، وستهام و لسترسیتی این بار در رادار سویای اسپانیا قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، طی روزهای گذشته صحبت های زیادی در مورد سردار آزمون و حضور وی در فهرست نقل و انتقالاتی باشگاه هایی چون وستهام، لسترسیتی از انگلستان و باشگاه ناپولی ایتالیا مطرح شد تا جایی که رسانه های مختلف کشور ایتالیا این موضوع را در خبرهای مختلف بازتاب دادند اما حالا آزمون در رادار باشگاه سویای اسپانیا قرار گرفته است.

رسانه اسپانیایی«www.estadiodeportivo» در اخبار کوتاه خود از علاقه باشگاه سویا به سردار آزمون خبر داد و نوشت: باشگاه سویا قصد دارد خط حمله خود را تقویت کند و البته روی مهاجم ایرانی باشگاه زنیت برنامه ریزی کرده است.

این رسانه عکس بزرگ سردار آزمون را روی جلد یکی از نشریات قرار داده و از علاقه باشگاه سویا به جذب سردار آزمون خبر داده است.

همچنین رسانه اسپانیایی در گزارش دیگری به علاقه خوان لوپتگی سرمربی سویا به جذب بازیکنان جدید اشاره کرده که نام سردار آزمون نیز در بین آنها دیده می شود. در این مطلب  در خصوص وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه آمده  است: سویا تصمیم دارد در میانه میدان بانکه را تعویض کند،این باشگاه به دنبال دروازه بان و وینگر نیز می باشد. در این میان این باشگاه تصمیم دارد منیر را هم بفروشد اما روی فروش وی اختلافات نظر وجود دارد.

همچنین لوپتگی البته چشم به سردار آزمون ، مهاجم بین المللی ایرانی با قامت ۱۸۶ سانتی متر است که کل دوران حرفه ای خود را در روسیه گذرانده است ، باشگاه زنیت برای این بازیکن ۱۲ میلیون یورو تا سال ۲۰۲۰ پرداخت کرده اما این باشگاه با مشتریان آزمون در حال مذاکره است.

سویا یکی از ۵ باشگاه علاقه مند به این بازیکن ۲۵ ساله است که در فصل جاری ۱۴ گ به ثمر رسانده  و ۷ پاس گل  در ۲۹ بازی داده است. قیمت این بازیکن ۱۴.۵ میلیون یورو ارزیابی می شود.

این سایت اسپانیایی همچنین نوشت: سویا برای جذب آزمون باید با وستهام ، اتلتیکو دو مادرید، فیورنتینا و ناپولی رقابت کند که به نظر می رسد بیشتر این باشگاه ها علاقه دارند هر چه زودتر یک پیشنهاد رسمی ارائه دهند  این بازیکن ایرانی را جذب کنند.

بیشتر بخوانید:

اتلتیکو مادرید جدیدترین مشتری سردار آزمون!

ادعای کالچیومرکاتو؛ ناپولی مصمم به خرید سردار آزمون است

 

 

تگ ها


سویا زنیت سنت پترزبورگ خولن لوپتگی فوتبال ایران سردار آزمون فوتبال