آستانه ۲ منچستریونایتد ۱؛ کامبک به‌یادماندنی قزاق‌ها!

منچستریونایتد در دیداری دشوار از مرحله گروهی لیگ اروپا، در سرمای قزاقستان مغلوب تیم آستانه شد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب مرحله گروهی لیگ اروپا، آستانه در کشور قزاقستان میزبان منچستریونایتد بود که این بازی در نهایت با برتری ۲ بر ۱ تیم قزاق به پایان رسید.

منچستریونایتد مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و سرانجام در دقیقه ۱۰، جسی لینگارد که بازوبند کاپیتانی هم بر بازوی او بسته شده بود با یک ضربه عالی از پشت محوطه جریمه دروازه آستانه را باز کرد. در ادامه میزبان خودش را در زمین پیدا کرد و چندین بار روی دروازه یونایتد خطرناک ظاهر شد اما تیم جوان سولسشر بازی را مدیریت کرد تا نیمه اول را با برتری ۱-۰ به پایان ببرند.

اما میزبان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۵ توسط دیمیتری شومکو به گل تساوی دست یافت. اما ۷ دقیقه بعد این بار برنارد مدافع جوان یونایتد توپ را وارد دروازه خودی کرد تا کار شاگردان سولسشر در ادامه دشوار شود. در دقیقه ۷۶، ضربه آزاد زیبای گومز با واکنش سنگربان قزاق‌ها راهی به دروازه پیدا نکرد. در ادامه تلاش‌های سرخ‌پوشان بی‌ثمر بود بازی با پیروزی ۲-۱ آستانه خاتمه یافت.

یونایتد با این شکست ۱۰ امتیازی ماند و در صورت پیروزی آلکمار در بازی امشب صدر را از دست خواهد داد.

ببینید:
خلاصه بازی آستانه 2 منچستر یونایتد 1/ ویدیو

تگ ها


آستانه قزاقستان فوتبال جهان مرحله گروهی لیگ اروپا اوله گونار سولسشر شیاطین سرخ منچستر یونایتد آستانه آستانه-منچستر یونایتد UEFA Europa League فوتبال