آسنسیو: برای من مهم نبود که مسی می‌رود یا می‌ماند

آسنسیو ستاره رئال مادرید می‌گوید رفتن یا نرفتن مسی از بارسلونا برایش مهم نبوده ولی او دوست دارد در ال کلاسیکو مقابل بهترینها قرار بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مارکو آسنسیو ستاره رئال مادرید درباره ال کلاسیکوی پیش رو در فوتبال اسپانیا و تنشهای اخیر در باشگاه بارسلونا درباره جدا شدن یا ماندگاری لیونل مسی صحبت کرده و می‌گوید با اینکه رفتن یا نرفتن مسی از بارسا برایش اهمیتی نداشته ولی او ترجیح می‌دهد در مقابل بهترینها بازی کند.

آسنسیو در این باره گفت: " برای من مهم نبود که مسی می‌رود یا می‌ماند. ولی ماندن او برای بارسا بهتر شد. من دوست دارم در مقابل بهترینها بازی کنم".

هافبک اسپانیایی رئال مادرید درباره اینکه آیا در این فصل بازیکن فیکس رئال خواهد بود یا نه گفت: " شکی نیست که دوست دارم بازیکن فیکس باشم و بازی کنم ولی این تصمیمی است که سرمربی باید بگیرد. من الان اگر به اندازه قبل از مصدومیت احساس سلامت و شادابی نداشته باشم مسلماً کمتر از آن هم نیست. همیشه احساس کرده ام که تحت فشار هستم. البته می‌فهمم چرا خیلی‌ها از من انتظار بالا دارند و من قصدم این است که با کسب جامهای قهرمانی با پیراهن رئال ثابت کنم آنها حق داشته اند".

بیشتر بخوانید:

مسی- رونالدو؛ پادشاهان بی‌رقیب دنیای فوتبال

مشاهده نام من کنار مسی و رونالدو شگفت‌انگیز است

 

 

تگ ها


لیونل مسی مارکو آسنسیو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال