آسنسیو: بعد از آن مصدومیت خیلی ترسیده بودم

مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید، می گوید بعد از مصدومیت سختی که برایش در سال ۲۰۱۹ به وجود آمد حالا کاملا آماده است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال ۲۰۱۹ بود که  ستاره جوان رئال مادرید یعنی مارکو آسنسیو از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شد و برای مدت زمان طولانی نتوانست در ترکیب لوس بلانکوس به میدان برود. با این حال آسنسیو آن دوران را پشت سر گذاشته و حالا به نظر می‌رسد که رفته رفته به فرم ایده‌آل خود نزدیک می‌شود و می‌توانیم شاهد آمادگی کامل او در فصل آینده رقابت‌ها باشیم.

آسنسیو حالا در مصاحبه ای پیرامون وضعیت خود بعد از آن مصدومیت گفت: "من الان خیلی خوب هستم و ۱۰۰ درصد بهبود یافته ام. من در طول پیش فصل احساس بسیار خوبی داشته و امیدوارم که همه چیز برایم خوب جلو برود. من حالا المپیک را پیش رو دارم که یک تجربه بزرگ برایم محسوب می شود. من این فرصت را کنار هم تیمی هایم دارم و واقعاً منتظر آن هستم.

پیش از آن مصدومیت من هرگز آسیبی ندیده بودم و مطمئناً این مسئله باعث شد که تردید و ترس زیادی در من ایجاد شود. این مسئله تا حدودی شما را تحت تاثیر قرار می دهد اما رفته رفته به آن عادت می کنید و متوجه می شود که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. من بیشتر با چیزهای مثبت روبرو شدم تا مسائل منفی. وقت بیشتری را با خانواده‌ام گذراندم و چیزهای زیادی را در خودم کشف کردم که اگر این اتفاق برایم نمی افتاد نمی‌توانستم به آنها پی ببرم. این روند به بلوغ من بسیار کمک کرده است."

آسنسیو در ادامه گفت: "بعد از این مصدومیت من خیلی چیزها یاد گرفتم و حالا بدنم را بهتر میشناسم. من همه کارهای اساسی را انجام دادم تا در بهترین حالت ممکن برگردم. من هر روز این وسواس را داشتم که از بدن و زانوی خود محافظت کنم و اکنون مشخص شده که با آمادگی ۱۰۰ درصدی بازگشته ام و حالم خوب است."

آسنسیو ادامه داد: "من کمی با کارلو آنچلوتی صحبت کردم و او چیزهای مثبت و خوبی به من گفت. همچنین من می‌دانم که می‌توانم چیزهای بسیار زیادی از او یاد بگیرم. او تجربه بسیار زیادی در فوتبال دارد."

تلاش برای حضور در جام جهانی قطر: "هنوز ماه های زیادی باقی مانده اما قطعا حضور در جام جهانی بسیار زیبا خواهد بود. من فرصت حضور در جام جهانی روسیه را داشتم و می توانم بگویم که این تورنمنت با هیچ رقابت دیگری قابل مقایسه نیست. این بزرگترین رقابت در فوتبال ملی محسوب می‌شود و امیدوارم که بتوانم در جام جهانی قطر حاضر ‌باشم."

تگ ها


مارکو آسنسیو رئال مادرید