آسنسیو: فصل آینده برای تمامی جام‌ها خواهیم جنگید

مارکو آسنسیو از انگیزه بالای رئالی‌ها برای موفقیت در فصل آینده گفته است...

امسال، فصل خوبی برای ستاره جوان کهکشانی‌ها نبود.

 به گزارش مدال، مارکو آسنسیو، مانند سایر هم تیمی هایش فصلی بسیار بد را با رئال مادرید سپری کرد. با این حال، هافبک 23 ساله رئال مادرید، عنوان کرد که این تیم پس از تعطیلات تابستانی با قدرت بازخواهد گشت. 

به گزارش Marca، هافبک اسپانیایی رئال مادرید، در این فصل و در 44 بازی در تمامی رقابت ها 6 گل و 7 پاس گل برای تیمش به ثبت رساند که این آمار با توجه به انتظاراتی که قبل از شروع فصل از او وجود داشت، ناامید کننده بود. با این حال، او با انتشار پستی در حساب رسمی اش در اینستاگرام نوشت:

"فصلی سخت همراه با مشکلات فراوان، به پایان رسید و عملکرد ما با آن چه که طرفداران فوق العاده امان شایستگی اش را دارند، تفاوت های بسیاری داشت. با این حال، ما پیشرفت خواهیم کرد، بهتر خواهیم شد و هر چه در توان داریم خواهیم گذاشت، بنابراین طرفداران رئال مادرید دوباره از تماشای بازی های تیم مورد علاقه اشان در فصل آینده لذت خواهند برد و به این ترتیب سعی خواهیم کرد تا بخشی از محبت های بی قید شرطتان را جبران کنیم. قول می دهیم که با انرژی تجدید شده، در فصل آینده برای تمامی جام ها، تا انتها بجنگیم. مادرید همیشه بازی می گردد. زنده باد مادرید."

تگ ها


کهکشانی‌ها نشریه مارکا فصل بد مارکو آسنسیو رئال مادرید لالیگا فوتبال