آسوده بخوابید، نود نیست / وقت بیداری بعد از خواب

نود نیست و شهر فوتبال در امن و امان است، دوشنبه شب که هیچ همه شب آسوده بخوابید!!...

نود نیست و شهر فوتبال در امن و امان است، دوشنبه شب که هیچ همه شب آسوده بخوابید!!

سایت مدال/ نود نیست و شهر فوتبال در امن و امان است، دوشنبه شب که هیچ همه شب آسوده بخوابید!! 
نود نیست و حالا همه چیز موشکافانه بررسی شده. حواشی قبل و حین و بعد دربی، اشتباهات متوالی داوری به نفع برخی تیم ها، جنجال های بازی تراکتور و سپیدرود و ماجراهایی اخیر پرسپولیس و برانکو و لابد همه حواشی لیگ و این آشفته بازار فوتبال! 

نود نیست، نود درجه نیست، بازی ها هم کاملا به درستی آنالیز شده اند و اشتباهات داوری هم چون مو از ماست بیرون کشیده و چیزی ناگفته نمانده؛ شهر فوتبال کاملا در امن و امان است، آسوده باید خوابید نه دوشنبه شب که همه شب ها!! 

بله، نود نیست و حالا سرپوش گذاشته شده روی همه چیز و همه چیز و همه تلخ و شیرین ها. نود نیست و این عید بزرگ متخلفان و زد و بندبازها و جادوگرها و رمال ها و دلال ها و حاشیه سازان است، یادش بخیر دوشنبه شب هایی که مدیران سفارش شده و توصیه پذیر و ناکارآمد و گاها ژن خوب ها  که بلد نبودند الف را از ب تشخیص دهند با یک خورجین گاف در نود صورت شان چون سیب سرخ می شد از خجالت و افشاگری و مدرک رو کردن ها! 

نود نیست و شاید گروهی از ما  تصور می کردیم بیان حقایق و طرح ناگفته ها و نکته سنجی و مچ گیری و از این دست اتفاقات حتی بدون  مجری جسور و صادق و شجاعی چون عادل میسر است و  رودربایستی نداشتن با  دانه درشت های سیاست و ورزش و فوتبال که به فوتبال لطمه می زدند هم بدون او و برنامه اش  فراوان تکرار خواهد شد چرا که لابد تصور می کردیم همچون مجری نود به وفور نعمت یافت می شود اما......

فعلا می توان آسوده خاطر خوابید چون نود نیست و شهر فوتبال در امن و امان است اما نه خیلی دور که خیلی نزدیک وقت بیداری همه مان فرا می رسد تا خیلی بهتر از این دو سه هفته بدانیم عادل که بود و نود چه بود و  چه کرد و بدون این تیم متحد منهای یک و این برنامه و این مجری  چه خواهد شد.

درباره چه سخن می گوییم وقتی که بهترین برنامه طبق آرا مردم و پربیننده ترین برنامه سیما در بیست سال اخیر به راحتی آب خوردن حذف شد چه رسد به فردوسی پور که سناریوی حذف او با هر هزینه ای، از مدتها قبل کلید خورده بود! 
راستی؛ چقدر آزار دهنده بود نادیده گرفتن آرا و نظر مردم ، نبود؟! /حسین قدوسی