آسپلیکوئتا کلید برتری برابر ایتالیا را فاش کرد

سزار آسپلیکوئتا مدعی شد متوقف کردن جورجینیو کلید صعود تیم ملی اسپانیا به فینال یورو ۲۰۲۰ خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیا علیرغم روند پر فراز و نشیب خود در جام ملت های اروپا حالا با غلبه بر سوئیس به مرحله نیمه نهایی راه یافته و بعد از ۱۱ سال دوباره در مسیر فتح عنوان قهرمانی این تورنمنت است. سزار آسپیلیکوئتا، مدافع باتحربه لاروخا از دیدار با جورجینیو، هم تیمی خود در چلسی در دیدار مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ بین ایتالیا و اسپانیا ابراز خوشحال کرده، اما هشدار می دهد که لاروخا باید مراقب بازی ساز آتزوری در این دیدار باشد.

سزار آسپیلیکوئتا و جورجینیو در فصل گذشته و در ترکیب چلسی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شدند، اما حالا سه شنبه شی در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ با یکدیگر در استادیوم ومبلی دیدار می کنند.

سزار آسپلیکوئتا گفت: "ما گروهی در واتس اپ با هم تیمی های خود در ترکیب چلسی داریم، اما دیدار دوباره با جورجینیو خوشحال کننده خواهد بود. به همین دلیل است که علاقه زیادی به فوتبال داریم، حالا هر دوی ما باید بهترین عملکردمان را در ترکیب تیم ملی خود ارائه دهیم. البته جورجینیو در این مدت ثابت کرده که بازیکن مهمی برای تیم ملی ایتالیا محسوب می شود. او ویژگی های مهمی داشته، دوست دارد توپ را در مالکیت خود نگه داشته و جریان مسابقه را کنترل کند. اگر در دیدار سه شنبه شب بتوانیم نقش آفرینی جورجینیو را محدود کنیم، شانس بیشتری برای صعود به مسابقه فینال خواهیم داشت."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ آزپیلیکوئتا تیم ملی ایتالیا تیم ملی اسپانیا جورجینیو چلسی