آسیاب به نوبت؛ پس از استقلال حالا انصاری‌فرد از وزیر کمک می خواهد

مدیرعامل پرسپولیس تصمیم به دیدار با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش گرفته تا از وزیر بخواهد همچون ماجرای پرداخت پول به سرمربی ایتالیایی آبی ها، بودجه لازم را در اختیار پرسپولیس هم قرار دهد....

به گزارش مدال، حالا نوبت باشگاه پرسپولیس است. طبق همان ضرب المثل قدیمی آسیاب به نوبت. پس از تلاش وزارت ورزش و چند وزارت خانه دیگر و بسیاری از نهادهای دولتی و غیردولتی برای بازگرداندن استراماچونی حالا پرسپولیسی ها توقع دارند تا همان پروسه برای حل مشکل کالدرون نیز تکرار شود.

به هرحال پرسپولیسی ها معتقدند این تیم هم مثل استقلال یک تیم دولتی است و همان طور که وزیر ورزش و خیلی از چهره های دولتی تلاش کردند تا مسیر بازگشت استراماچونی به استقلال هموار شود، باشگاه پرسپولیس نیز باشگاهی دولتی است و همین مسیر برای این تیم هم باید طی شود.به هرحال گابریل کالدرون که مدت ها پیش اعلام کرده بود تا پایان ماه دسامبر سال میلادی جاری به باشگاه پرسپولیس فرصت تسویه حساب قراردادش تا نیم فصل را می دهد بار دیگر نسبت به این موضوع پافشاری کرد تا مدیران پرسپولیس نگران فسخ یکطرفه قراردادش شوند. سرمربی سرخپوشان پایتخت جمعه هفته جاری را پایان مهلت او به پرسپولیس اعلام کرد تا سرخ ها را مجبور به پرداخت ۴۲۰ هزار دلار باقیمانده از اقساط اول و دوم قراردادش با پرسپولیس کند.

سرمربی آرژانتینی سرخپوشان ۱۲۰ هزار دلار از قسط اول قرارداد خود را قرار است تا پنجشنبه هفته جاری دریافت کند تا قسط اول را تمام و کمال دریافت کند. مبلغی که قرار بود در مهرماه به او داده شود. با این حال باشگاه پرسپولیس پولی برای پرداخت ۳۰۰ هزار دلار از قسط دوم کالدرون ندارد.

برهمین اساس است که محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصمیم به دیدار با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش گرفته است تا از سلطانی فر بخواهد همچون ماجرای پرداخت پول به سرمربی ایتالیایی آبی ها،بودجه لازم را در اختیار پرسپولیس هم قرار دهد.

بیشتربخوانید:

قول‌هایی که محقق نشد؛ چشم انصاری‌فرد به جیب هوادار!

پنج فرمان منطقی کالدرون؛ انصاری‌فرد می تواند رئیس را نگه دارد؟

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران آسیاب به نوبت وزارت ورزش و حل مشکل کالدرون اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال