آسیر ریسگو: مسی باهوش‌ترین در هرکاری است

دروازبان ایبار که مقابل ستاره‌های بارسا به میدان خواهد رفت، گفت: می‌خواهیم بازی را ببریم، اما در نیوکمپ گلزنی مشکل است....

به گزارش خبرنگار مدال، آسیر ریسگو که بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز بر بازو دارد، معتقد است که مسی بهترین است. او درباره رویارویی با بارسلونا و ستاره این تیم گفت:
باید در بهترین فرم و باهوش‌تر از مسی باشم. ولی او باهوش‌ترین در هر کاری است و قدرت تصمیم‌گیری بالایی دارد. او این قدرت را در جاهای مختلفی استفاده می کند و همین باعث بهترین بودن اوست. واقعا حرکات او در زمین بینظیر است و قابل پیش بینی نیست. مسی قدرت گلزنی بالایی دارد.

کاپیتان ایبار افزود: نیوکمپ زمینی است که گلزنی در آنجا بسیار مشکل است. با روحیه جنگندگی به نیوکمپ می‌رویم ولی بازی سختی خواهد بود چون بازیکنان با کیفیتی دارند و وارد کردن فشار به آنها مشکل خواهد بود. اگر بتوانیم با یک امتیاز از نیوکمپ خارج شویم خوب خواهد بود و نتیجه بدی برای ما نیست.

ریسگو درباره تساوی در نیوکمپ هم تاکید کرد: می‌خواهیم بازی را ببریم و می‌دانیم مشکل خواهد بود چرا که مقابل تیمی قوی به میدان می‌رویم. ولی در نیوکمپ بهترین نمایش خود را به اجرا خواهیم گذاشت و امیدواریم بارسلونا در روز خوب و بهترین حالتش نباشد.

دروازبان ایبار تصریح کرد: بارسلونا و رئال مادرید این فصل امتیازات زیادی از دست دادند و در همه بازی‌ها عالی نبودند.

وی درباره اینکه بازی مشابه دیدار مقابل رئال مادرید خواهد بود گفت: سناریوی کاملا متفاوتی خواهد بود چون بارسلونا در نیوکمپ احساس راحتی بیشتری دارد.

آسیر ریسگو درخصوص ترشتگن تصریح کرد: پا به توپ ترشتگن خوب است و برای بازی در بارسلونا شما باید یک دروازه‌بان خاص باشید. ترشتگن یکی از بهترین دروازه‌بانان جهان است.

او درباره سوارز نیز توضیح داد: لوئیس سوارز مهاجمی هست که فیزیک ذاتی و یک گلزن گرسنه برای گلزنی است و اگر بخواهد می‌تواند شما را از پای دربیاورد.

تگ ها


فوتبال