آشتیانی: بابت حقوقم از استقلال به سازمان بازرسی رفتم

مدیرعامل سابق استقلال در ماه های اخیر تبدیل به منتقد جدی سیاست های مدیریتی فوتبال شده است و در آخرین اظهارنظرش وزارت ورزش را عامل مشکلات حال حاضر معرفی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امیرواعظ آشتیانی نیز یکی از منتقدان جدی مدیریت فوتبال ایران است. او که در خلال سال های ۸۷ تا ۸۹ مدیرعامل باشگاه استقلال بود از آن پیش بیشتر در چهره یک مصلح فوتبال در عرصه رسانه فعال بوده و در عرصه مدیریت فوتبال حضور جدی نداشته است. آشتیانی که امروز به شبکه خبر آمده بود در یک گفت و گوی زنده در ارتباط با آغاز برخورد با برخی از مدیران در رده باشگاهی به دلیل مسایل مالی گفت:" البته ابتدا باید بگویم وزارت ورزش کاری را که باید خودش انجام می داد اکنون از وزارت اطلاعات درخواست دارد. این فرار رو به جلو است. آقایان در وزارت ورزش به وظایف خودشان عمل نکرده اند و حالا از وزارت اطلاعات کمک می خواهند. هرپند جلوی ضرر را هرکجا بگیرند منفعت است."


او افزود:" اما این سوال وجود دارد که تا جلوی این کارها را نگرفتید. یک عده ای آمده اند بیت المال را حرام کرده اند ، آیا نباید با کسانی که این افراد را منصوب کردند برخورد شود. این نظر من است که اگر یک بار به خاطر انتصاب ضعیف در فوتبال مدیرمافوق را مواخذه کنند دیگر این اتفاقات نمی افتد. تاکی باندبازی و سیاست بازی باید باشد. آقایان باید بدانند که انتصاب افراد ضعیف تضییع حقوق مردم است.


کار نکرده خودشان را می گوین وزارت اطلاعات انجام بدهد. فرار رو به جلو است. به وظایف خودشان عمل نکردند دارند از از وزارت اطلاعات کمک می خواهند. هرجا جلوی ضرر را بگیرند منفعت است. چرا جلوی این کار را نگرفتید آمده اند یک عده ای بیت المال را حرام کرده اند. اتفاقا باید افرادی که این افراد را منصوب می کردند اگر یکبار در این مملکت به خاطر انتصاب ضعیف مقام مافوق ر مواخذه کنند این اتفاق نمی افتد. تا کی باندبازی و سیاست بازی بادی باشد."


واعظ آشتیانی در بخشی دیگر از صحبت هایش گفت:" متاسفانه می خواهند از کسانی مثل ما که مطالبه گر هستند نقطه ضعف بگیرند. اما کسانی که با سومدیریت و رفتارهای پوپولیستی و رفتاری که باعث حیف و میل حق مردم شده اند برخورد نمی شود و به آن ها پست هم می دهند."


او همچنین گفت:" بعد از جدایی ام از استقلال من را به بازرسی کل کشور بردند و گفتند چرا حقوق گرفته ای؟ گفتم مگر باید نذری کار می کردم؟ این حقوی مصوب هیات مدیره بوده است. اولین کار هیات مدیره تصویب حقوق مدیرعامل است. حالا این سوال وجود دارد که آقای برخی از آقایان که آمده اند بدون حقوق کار کرده اند کارشان نذر در راه خدا بوده است؟ من که می گویم هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد."

بیشتر بخوانید:

قلعه نویی - مجیدی؛ جدال برای نیمکت استقلال

خشن‌های دیدارهای استقلال-سپاهان/مدافع با اخلاقی که بداخلاق ترین شد

 

 

تگ ها


امیر رضا واعظ آشتیانی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال