آشتیانی: نباید به حقوق مدیران عامل ایراد گرفت

مدیرعامل سابق استقلال نسبت به حقوق درخواستی منتشر شده از سوی احمد سعادتمند واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امیررضا واعظ آشتیانی در این باره گفت: من نمی دانم چرا این موضوع اینقدر مهم شده است، وقتی در فوتبال یک بازیکن معمولی حداقل ۵۰۰ میلیون پول می گیرد فکر نمی کنم حقوق ۱۵ میلیون چیز چندان عجیبی باشد. 

او ادامه داد: شما ببینید مدیرعامل نباید رایگان کار کند، باید حقوقش را بگیرد تا این انگیزه و فکر باز را برای حل مشکلات مالی داشته باشد. من فکر می کنم بحث حقوق در مورد مدیرعامل استقلال بحث چندان خوبی نیست. 

مدیرعامل سابق استقلال در مورد اینکه گفته می شود بهتر است مدیر یک باشگاه وضعیت مالی خوبی داشته باشد و نیازی به پول باشگاه نداشته باشد هم گفت: من این را قبول ندارم، چه بسیار مدیرانی که وضع مالی شان خوب بود ولی بازهم در این باشگاه به دنبال درآمدزایی بودند و چه بسیار مدیرانی که وضع مالی خوبی نداشتند و از کنار این باشگاه به همه چیز رسیدند. شما ببیند یک مدیر اگر کارش را بلد باشد می تواند مشکلات را حل کند و این به وضع مالی اش ربطی ندارد.

وی افزود: شما ببینید رقم قرارداد مدیران ورزشی در خارج از ایران بسیار قابل توجه است و فکر نمی کنم مدیران ورزشی ما حقوق چندان زیادی بگیرند و اصلا پرداختن به این مسائل درست نیست. 

آشتیانی در پایان در مورد اینکه گفته می شود مدیران عامل شرکت های دولتی نمی توانند بیشتر از ۲۰ میلیون حقوق دریافتی داشته باشند هم گفت: بله این قانون وجود دارد ولی خیلی از مدیران در غالب کارانه یا اضافه کار حقوق های بیشتری می گیرند و به نوعی این قانون را دور می زنند.

بیشتر بخوانید:

سرپرست استقلال تغییر نمی کند

آیا حقوق ۲۵ میلیونی برای مدیرعامل قانونی است؟

 

 

تگ ها


استقلال تهران امیر رضا واعظ آشتیانی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال