آشتیانی: سعادتمند خودش حقوقش را تعیین نکرده

مدیرعامل سابق استقلال می گوید اینکه احمد سعادتمند از استقلال حقوق می گیرد اتفاق بدی نیست....

واعظ آشتیانی در مورد اینکه گفته می شود سعادتمند از استقلال حقوق ۱۵ میلیونی دریافت می کند به "ورزش سه" گفت: با مبلغ آن کاری ندارم ولی اینکه مدیرعامل حقوق بگیرد اتفاق بدی نیست و در همه شرکت ها این اتفاق رخ می دهد.

او در مورد اینکه سعادتمند از وزارت ورزش به استقلال مامور به کار شده است و آیا نباید حقوقش را از مبدا دریافت کند هم گفت: برای کسانی که مامور به کار می شوند یک قانون وجود دارد، یا این فرد حقوقش را از همان شرکت مبدا دریافت می کند یا دو نهاد با هم توافق می کنند که حقوق او را همان شرکت مقصد پرداخت کند. برای کسی هم که از بیرون می آید چنین قانونی صدق نمی کند.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا حقوق ۱۵ میلیونی برای مدیرعامل استقلال منطقی است یا نه هم گفت: من این را بگویم وظیفه هیئت مدیره تعیین حقوق برای مدیرعامل است و آقای سعادتمند خودش حقوقش را تعیین نکرده است. معمولا در همان جلسات اول اعضای هیئت مدیره برای مدیرعامل حقوق تعیین می کنند.

امیررضا واعظ آشتیانی در پایان گفت: معمولا وزیر ورزش به عنوان رییس مجمع یا می تواند حقوق را کسر کند یا آن را تایید کند. اگر حقوق ۱۵ میلیونی آقای سعادتمند درست باشد و آقای سلطانی فر حرفی نزند یعنی آن را قبول دارد.

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند امیر رضا واعظ آشتیانی