آشتی راه دور برانکو با عالیشاه

برانكو ایوانكوویچ سرمربی پرسپولیس در میانه فصل قبل با یك چالش بزرگ مواجه شد ......

برانكو ایوانكوویچ سرمربی پرسپولیس در میانه فصل قبل با یك چالش بزرگ مواجه شد ...

برانكو ایوانكوویچ سرمربی پرسپولیس در میانه فصل قبل با یك چالش بزرگ مواجه شد.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، او دو بازیكن خود به نام های امید عالیشاه و احمد نوراللهی را به راحتی از دست داد تا برای خدمت سربازی راهی تیم رقیب یعنی تراكتورسازی تبریز شوند و پرسپولیس شانس آورد كه پنجره نقل و انتقالات تراكتورسازی با حكم فیفا بسته شد وگرنه تراكتوری ها با همین دو بازیكن، پرسپولیس را حسابی در طول فصل آزار می دادند و شاید شانس قهرمانی این تیم كم می شد. برانكو ماجرای جدایی نوراللهی را به راحتی پذیرفت و اجازه داد این بازیكن برای یك نیم فصل از جمع بازیكنان سرخپوش جدا شود اما موضوع امید عالیشاه كاملاً متفاوت بود.

عالیشاه بدون اینكه به مدیران باشگاه پرسپولیس خبر بدهد یا حتی برانكو را در جریان بگذارد، دفترچه اعزام به خدمت خود را دریافت كرد و با كد خدمتی مربوط به باشگاه تراكتورسازی راهی این باشگاه شد. بعد از جدایی عالیشاه، خبرهایی به گوش برانكو رسید مبنی بر اینكه عالیشاه در اعتراض به نیمكت نشینی، پرسپولیس را ترك كرده و به تیم رقیب پیوسته است و همین امر باعث عصبانیت شدید سرمربی سرخپوشان شد. حتی مدیران باشگاه نیز از رفتار عالیشاه و نوراللهی عصبانی بودند تا جایی كه محمد تركاشوند مسئول نقل و انتقالات باشگاه در مصاحبه ای گفت: «نوراللهی و عالیشاه به پرسپولیس خیانت كرده اند!»

با این حال وقتی از سازمان نظام وظیفه خبر رسید امكان بخشش در مدت خدمت سربازی عالیشاه و نوراللهی وجود دارد، پرسپولیسی ها كاملاً گذشته را فراموش كردند و به دنبال راه های بازگرداندن این بازیكنان هستند. برانكو نیز در این مورد به مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: «من فكر می كنم همه چیز تمام شده و هیچ مشكلی بین ما وجود نداشته است. من این دو بازیكن را نیاز دارم و فكر نمی كنم مشكلی با هم داشته باشیم!» به همین سادگی، برانكو باب آشتی با عالیشاه و البته نوراللهی را باز كرد.