آشتی ملی؛ صلح آلبا و انریکه

یوردی آلبا، مدافع راست بارسلونا که در چند ماه اخیر به تیم ملی دعوت نمیشد، اعلام کرد مشکلی با لوئیز انریکه ندارد ......

یوردی آلبا، مدافع راست بارسلونا که در چند ماه اخیر به تیم ملی دعوت نمی‌شد، اعلام کرد مشکلی با لوئیز انریکه ندارد. «از تلاشی که بابت بازگشت من به تیم ملی شد، سپاسگزارم. فصل بسیار خوبی داشته‌ام و همیشه گفته‌ام به تصمیم مربی احترام می‌گذارم. سرخیو راموس از دوستان صمیمی من است و از حمایتش تشکر می کنم. از اینکه شاید دیگر به تیم ملی دعوت نشوم می‌ترسیدم؟ وقتی جوان بودم چنین احساسی داشتم. البته این هم یک واقعیت است که مربی دستش برای انتخاب در این پست باز است و گزینه‌های زیادی دارد. هدف و علاقه من همیشه دعوت به تیم ملی بوده و این بار با توجه به شرایط این علاقه از همیشه بیشتر بود.»

«در آغوش گرفتن انریکه؟ او زمانی که در بارسا بود به من کمک زیادی کرد و حالا بابت بازگشت به تیم ملی از او قدردانم. هرگز کلمه بدی علیه او به کار نبردم. تماسی با هم نداشتیم. صادقانه بگویم حمایت همه اعضای تیم را احساس می‌کنم و واقعا از این بابت خوشحالم. تیم باتجربه و در عین حال جوانی داریم و مقطع هیجان انگیزی را سپری می‌کنیم. من و انریکه همدیگر را کاملا می‌شناسیم. دو بار دعوت نشدن به تیم ملی برای من بسیار سخت بود اما حالا خیلی خوشحالم.» 

«با راکیتیچ درباره بازی پنجشنبه حرف نزدم. بازی رفت را در تلویزیون دیدم. به نظر کرواسی آن تیمی که در جام جهانی دیدیم، نبود و از آن طرف اسپانیا خیلی خوب کار کرد. بازی برگشت به کلی متفاوت خواهد بود و برای بردن کرواسی به دردسر خواهیم افتاد.» 

«انریکه مربی بزرگی است. نمی‌دانم من هم روزی مربی بزرگی خواهم شد یا نه ولی لوچو ایده‌های خوبی دارد و در کارنامه‌اش هم چندین جام فتح کرده است. در اسپانیا چیزهای مشابه زیادی با کارهای او در بارسلونا دیدم ولی انریکه مربی مدرنی است. انریکه مربی باشخصیتی است. به تلاشم ادامه دادم و این بازگشت، پاداش همان تلاش است. امیدوارم تا مدت‌ها دعوت شوم. بازگشت به تیم ملی بزرگ‌ترین پاداش ممکن بود.»

 

تگ ها


جوردی آلبا بارسلونا لالیگا فوتبال