آشتی کنان جالب ماریو بالوتلی و جورجو کیه لینی!

ماریو بالوتلی و جورجو کیه لینی در برنامه Le Iene اختلافات شان را کنار گذاشتند....

به گزارش "ورزش سه"، جورجو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس چند روز در کتاب جدیدش به شدت به انتقاد از ماریو بالوتلی پرداخت. مهاجم جنجالی برشا نیز او را بی نصیب نگذاشته و به صحبت های کیه لینی پاسخ داد. حالا ای دو بازیکن ایتالیایی در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور یافته و با یکدیگر آشتی کردند.

ماریو بالوتلی به شوخی گفت: "این اولین بار بود که تو مرتکب اشتباه شدی و من چنین کاری نکردم." کیه لینی نیز پاسخ داد: "من به تو حسادت می کنم، در زندگی باید اشتباه کنید تا پیشرفت حاصل شود."

ماریو بالوتلی در ادامه گفت: "من چنین رفتاری را از جورجو انتظار نداشتم. من آدم انسانی نبوده کسی هستم که همیشه شوخی می کنم."

مدافع یوونتوس در ادامه اظهار داشت: "من تصمیم گرفتم که این انتقادات را مطرح کنم، اما پنهان کردن صحبت ها به نظر من دروغ و ریاکارانه است. من مسئولیت کامل حرفهایم را بر عهده می گیرم. اما در مورد بالوتلی، من اشتباه کردم و از آن یاد گرفتم و هر روز از اشتباهاتم یاد می گیرم. اگر بالو در تابستان آینده به عنوان هم تیمی در ترکیب ایتالیا برای حضور در یورو ۲۰۲۰  حضور پیدا کنند، بیشتر خوشحال خواهم شد این اتفاقی رضایت بخش خواهد بود و من مشکلی ندارم."

تگ ها


جورجیو کیه لینی تیم ملی ایتالیا ماریو بالوتلی یوونتوس فوتبال