آشتی‌ گرت بیل و زیدان؛ ستاره ولزی در مادرید می‌ماند

زین‌الدین زیدان پس از پیروزی بر سلتا تایید کرد که گرت بیل فصل جاری در رئال به کار خود ادامه خواهد داد...

آشتی‌ گرت بیل و زیدان؛ ستاره ولزی در مادرید می‌ماند

به گزارش مدال، رئال مادرید امروز کار خود در لالیگا را با پیروزی 3-1 در زمین سلتا شروع کرد. رئال در حالی این سه امتیاز ارزشمند را دشت کرد که از دقیقه 57 با اخراج مودریچ 10 نفره شده بود. در این بازی گرت بیل از بهترین های زمین بود و زیدان مزد اعتماد خود به ستاره ولزی را گرفت.

زیدان در پایانی بازی و در مورد حس خود پس از پیروزی گفت: "بازی کاملی را از همان ابتدا به نمایش گذاشتیم و حتی ده نفره بهتر هم شدیم. البته برای حفظ پیروزی کمی هم زجر کشیدیم با این حال همه از کسب سه امتیاز خوشحالیم. تیم های زیادی نیستند که بتوانند در زمین سلتا پیروز شوند. پس از پیش فصل نه چندان خوبی که از حیث کسب نتیجه داشتیم، از بازی امروز و کسب پیروزی بسیار راضی هستم. در پیش فصل تلاش زیادی کردیم و تمرینات خوبی انجام دادیم اما نتایج با ما همراهی نکردند. برای من بسیار مهم بود که امروز همه در زمین بجنگند و از همه رضایت دارم."

زیدان ادامه داد: "بازی در بیرون خانه همیشه دشوار است ولی امروز کامل بودیم. باید تلاش همه بازیکنان را ستود. گرت بیل و وینیسیوس در کارهای دفاعی مهم و تاثیرگذار بودند و بعد لوکاس و ایسکو هم راه آنها را ادامه دادند. در دفاع عالی بودیم و می دانستیم که در خط حمله توان ضربه زدن به حریف را خواهیم داشت."

گرت بیل: "او در رئال خواهد ماند. همه این بازیکنانی که در اختیار دارم، به من حس مثبتی می‌دهند. باید روی فصل تمرکز کرد و نه هیچ چیز دیگر. مصدومیت هازارد خبر بدی برای همه بود ولی در ایده‌های من در مورد بیل تغییری ایجاد نکرد. گرت، خامس و همه اینهایی که در تیم هستند، شایسته پوشیدن پیراهن رئال هستند."

کارت قرمز مودریچ و غیبت او در بازی بعدی: "بازیکنان خوبی داریم که می‌توانند جای مودریچ را در ترکیب ثابت پر کنند."

اخبار مرتبط:

رئال مادرید ۳ - ۱ سلتاویگو؛ فتح بالایدوس به دست شاگردان زیدان

تگ ها


ستاره ولزی زین‌الدین زیدان گرت بیل زیدان فوتبال جهان لوکا مودریچ گرت بیل سلتاویگو رئال مادرید سلتاویگو-رئال مادرید لالیگا فوتبال