آشنایی با برترین زوج های هجومی تاریخ بارسلونا

درخشش های لیونل مسی و لوییز سوارز بهانه ای شده است تا برترین زوج های هجومی باشگاه بارسلونا مورد بررسی قرار بگیرند تا مشخص شود بلوگرانا ها طی فصل های گذشته تنها عنوان برترین را به خود نگرفته اند! بارسلونا طی هر دوره ای از رقابت های فوتبال جهان، با در خدمت داشتن ستاره های بزرگ در فاز هجومی ، توانسته اند بهترین زوج های تاریخ لایگا و همچنین فوتبال جها ......

درخشش های لیونل مسی و لوییز سوارز بهانه ای شده است تا برترین زوج های هجومی باشگاه بارسلونا مورد بررسی قرار بگیرند تا مشخص شود بلوگرانا ها طی فصل های گذشته تنها عنوان برترین را به خود نگرفته اند!
بارسلونا طی هر دوره ای از رقابت های فوتبال جهان، با در خدمت داشتن ستاره های بزرگ در فاز هجومی ، توانسته اند  بهترین زوج های تاریخ لایگا و همچنین فوتبال جهان را در اختیار داشته باشند، بلوگرانا ها را باید صاحب سبک زوج های بزرگ و تکنیکی در دنیای فوتبال دانست.
درخشش زوج های فاز هجومی بارسلونا تنها برای رقابت های لالیگا اسپانیا طی فصل جاری نیست، حتی این مسئله به درخشش اولین دوره پیدایش لیونل مسی در بارسلونا بازنمی گردد، بلکه بسیار عقب تر از این دوران! آنها برای سال های سال در پرورش زوج های بزرگ کوشیده اند تا امروز در این حوزه صاحب سبک باشند.
یوهان کرایف و رکساچ
اولین زوج فوق العاده و توانمند باشگاه بارسلونا را باید کرایف فقید و رکساچ دانست، چرا که آنها آغازگر  عصر نوین مهاجمان فوق تکنیکی جهان فوتبال بودند که برای بلوگرانا توانستند افتخارات بی شماری با بیافرینند.
نیمار و لیونل مسی
نیمار ابر ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا در مدت زمان حضورش در جمع بلوگرانا ها، همراه با لیونل مسی زوجی عجیب و غیر قابل مهار را در جمع آبی اناری ها تشکیل داده بودند تا آنها به عنوان دومین زوج های برتر تاریخ باشگاه بارسلونا شناخته شوند.
لوییز سوارز و لیونل مسی
پس از آنکه نیمار از جمع آبی اناری های بارسلونا جدا شد، مسی مجبور شد تا نقش زوج را برای سوارز بازی کند، که در این نقش نیز او توانست فوق العاده ظاهر شود و عنوان سومین خط حمله برتر تاریخ کاتالان ها را رقم بزنند.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال