Banner

آشوبی: نوراللهی بهترین هافبک امسال بود

آشوبی می‌گوید انتخاب کریم باقری به عنوان دستیار اسکوچیچ باوجود شخصیت خوب کریم باقری، به خاطر حضور او در یک تیم دیگر، پسندیده نبود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرزاد آشوبی هافبک سابق تیم پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ما در پاسخ به این سوال که بهترین هافبک لیگ از نظر او کیست، گفت: احمد نوراللهی از دید من بازیکن کاملی است و می تواند ارتباط خوبی بین خط دفاع و خط حمله برقرار کند. بازیکنی است که با خصوصیاتی که دارد بدون توپ هم می تواند موثر باشد و توپگیری کند. وقتی هم که تیم توپ را در دست دارد می‌تواند با ارسال پاس شرایط را به نفع تیم کند و در مجموع بازیکن بسیار خوبی است.

آشوبی درباره دلیل خود برای عدم انتخاب بازیکنانی چون سامان قدوس، علیرضا جهانبخش و... گفت: تمام بازیکنانی که گفتید بازیکنان بزرگی هستند اما برای انتخاب بهترین هافبک باید استمرار را در نظر بگیریم. احمد نوراللهی در طول سال و در بازی های باشگاهی و ملی کیفیت بالای خود را نشان داد و ثابت کرد که بازیکن بزرگی است و به نظرم شایستگی این را دارد که عنوان بهترین هافبک سال را کسب کند.

وی در مورد آینده احمد نوراللهی بین کاپیتانی در پرسپولیس و حضور در فوتبال اروپا گفت: اگر موقعیت این را داشته باشد که در فوتبال اروپا هم بازی کند، طبیعتا انتخاب اول هم این موضوع است. اما این که به عنوان کاپیتان انتخاب شود، به موقعیت او در تیم برمی‌گردد و این که بازیکنان چه میزان او را قبول داشته باشند و در بین هم تیمی هایش وجاهت داشته باشد و همچنین بتواند تیم را مدیریت کند. من اگر در چنین موقعیتی بودم، قطعا انتخاب اروپایی داشتم. چون هر انسانی برای رسیدن به کمال باید انگیزه داشته باشد و انتخاب نوراللهی هم باید اروپا باشد چون موتور محرکه قوی برای افزایش کیفیت او می‌شود.

هافبک سابق قرمزها که در لیگ هفتم با کریم باقری، قهرمانی در لیگ را تجربه کرد، راجع به انتخاب او برای دستیاری اسکوچیچ گفت: از این که آقا کریم به این جایگاه رسیدند خوشحالم و باعث افتخار است اما من اصلا نمی‌پسندم که ایشان همزمان دو مسئولیت را داشته باشند و این اصلا با فلسفه مربیگری همخوانی ندارد. ایشان باید در یک جبهه حضور داشته باشند اما در کل کریم باقری مربی بسیار خوبی است و شخصیت بزرگی هم دارد.

بیشتر بخوانید:

دلخوری مهاجم خارجی پرسپولیس از مدیران باشگاه

پرسپولیسی‌ها پیگیر مطالبات پایان سال

 

 

تگ ها


فرزاد آشوبی فوتبال ایران احمد نوراللهی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال