آشوری: هروی توانایی‌هایش را اثبات کرده است

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کاراته گفت: اختلافی با هروی نداشتم و تنها برخی سوتفهمات وجود داشت که برطرف شد....

آشوری در این باره گفت: اختلافی وجود نداشت و تنها برخی سوءتفاهمات به وجود آمده بود که با برگزاری جلسه‌ای تمام این مسائل حل شد. من و هروی سالیان سال در کنار یکدیگر همکاری کرده و همواره رابطه خوبی داشتیم و از این به بعد نیز این رابطه خوب مانند گذشته ادامه خواهد داشت. 

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کاراته در خصوص تمدید قرارداد هروی تا پایان بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ عنوان کرد: هروی در تمامی این سال‌ها توانایی‌های خود را اثبات کرده و با سه قهرمانی در مسابقات کومیته تیمی قهرمان جهان و آسیا و همچنین کسب مدال طلا در المپیک نشان داده که یکی از بهترین مربیان کاراته ایران است. 

وی اظهار داشت: تمدید قرارداد هروی اتفاق بسیار خوبی بود تا کاراته ایران در تداوم مسیر موفقیت‌های خود در سالیان اخیر حرکت کند. مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی دو رویداد پیش‌روی کاراته ایران است و امیدوارم در این مسابقات نیز مجدداً تیم ملی با هدایت هروی به افتخارآفرینی‌های خود ادامه دهد. ایران از لحاظ پتانسیل انسانی جزو بهترین‌های کاراته دنیا است و باید با همدلی همه اعضای این خانواده همچنان روزهای خوب خود را تکرار و برای ورزش کشورمان افتخارآفرینی کند. 

تگ ها


کاراته