آصفی می آید، مددی مدیرعامل استقلال می شود

قرار است تغییراتی در هیئت مدیره استقلال رخ دهد که یکی از آنها آمدن حمیدرضا آصفی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تغییراتی در هیئت مدیره استقلال در حال رخ دادن است که یکی از این موارد اضافه شدن حمیدرضا آصفی به عنوان عضو پنجم هیئت مدیره آبی پوشان است تا او جانشین احمد سعادتمند شود.


آصفی که قبل از حضور در هیئت مدیره استقلال به عنوان مشاور بین‌ الملل فدراسیون فوتبال در حال فعالیت بود، به عنوان عضو پنجم هیئت مدیره استقلال اضافه خواهد شد.


اسماعیل خلیل زاده، حجت نظری، مهدی عبدیان و هادی زبده شیرکوهی چهار عضو دیگر هیئت مدیره استقلال هستند که البته گفته می شد زبده شیرکوهی از سمت خود استعفا داده است ولی این خبر تاکنون رسمی نشده است.


علاوه بر این، احمد مددی گزینه نخست وزارت ورزش برای حضور به عنوان مدیرعامل استقلال است. گفته می شود تمامی کارها برای حضور مددی در پست مدیرعاملی استقلال انجام شده و تنها امضای سلطانیفر، وزیر ورزش باقی مانده است.


پس از برکناری احمد سعادتمند در ۲ ماه و ۱۵ روز قبل، احمد مددی به عنوان سرپرست مدیرعاملی استقلال منصوب شد و از آن زمان تاکنون مدیرعامل استقلال به صورت رسمی انتخاب نشده است ولی اکنون خبر می رسد طی روزهای آتی مددی به عنوان جانشین سعادتمند انتخاب خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

کار استقلال و پرسپولیس به پوهانگ و اولسان کشید

استقلال دنبال جلب رضایت باشگاه قبلی بابک مرادی

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد مددی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال