آغار درمان زانوی مصدوم سوارز

لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه ای بارسا، که به دلایل خانوادگی در دیدارهای پیش روی تیم ملی کشورش حضور نخواهد داشت، درمان زانوی مصدومش را آغاز کرد ......

لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه ای بارسا، که به دلایل خانوادگی در دیدارهای پیش روی تیم ملی کشورش حضور نخواهد داشت، درمان زانوی مصدومش را آغاز کرد.

به گزارش مدال، سوارز که در پیروزی 4-2 بارسلونا مقابل تاتنهام در لیگ قهرمانان دچار آسیب دیدگی شده بود، در دیدار شب گذشته آبی و اناری ها مقابل والنسیا هم بازی کرد اما اکنون باشگاه بارسلونا تایید کرد که او روند درمانی اش را آغاز کرده است.

این در حالی است که همسر سوارز در چند روز آینده فرزند سوم شان را به دنیا خواهد آورد و به همین دلیل، او در دیدارهای دوستانه اروگوئه مقابل کره جنوبی و ژاپن غایب خواهد بود.

 

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است:" در چند روز آینده، لوئیس سوارز یک برنامه ویژه برای ماهیچه سازی و جلوگیری از آسیب دیدگی برای برطرف کردن مشکل زانوی راستش را سپری خواهد کرد."

سوارز در 11 دیدار در همه رقابت های این فصل، 3 گل برای بارسا به ثمر رساند. در حالی که تیم ارنستو والورده در 4 دیدار اخیرش در لالیگا موفق به پیروزی نشده و اکنون با یک امتیاز اختلاف نسبت به سویا، در رتبه دوم قرار دارد.

تگ ها


لوییز سوارز بارسلونا لالیگا فوتبال