آغاز اردوی تیراندازی بعد از ماه رمضان

دبیر فدراسیون تیراندازی گفت: بعد از ماه مبارک رمضان اردوی تیم ملی را آغاز می‌کنیم تا آرام‌آرام ملی‌پوشان را برای المپیک آماده کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، رضا ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی در مورد آغاز اردوهای تیم ملی تیراندازی با مجوز ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: اردوهای تیم ملی بعد از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد. با شروع اردوها برنامه تیم ملی را به جد پیگیری می‌کنیم و ملی‌پوشان را آرام‌آرام برای المپیک آماده می‌کنیم. زمان زیادی تا المپیک داریم و نباید ملی‌پوشان را خسته کنیم.

وی در ادامه در خصوص زمان دقیق آغاز اردوها افزود: البته هنوز تاریخ دقیق برگزاری مشخص نیست. با مربیان جلسه خواهیم داشت و زمان دقیق اردوها را مشخص می‌کنیم. همچنین باید برنامه مسابقات فدراسیون جهانی نیز مشخص شود. نمی‌توان ورزشکاران را به اردو دعوت و آن‌ها را خسته کرد. کشورهای اروپایی هنوز برنامه‌های خود را شروع نکرده است. باید میزبان مسابقات جهانی مشخص شود تا بتوانیم ورزشکاران را برای حضور در مسابقات به اردو دعوت کنیم.

ملک‌محمدی در پاسخ به این پرسش که اگر فدراسیون جهانی هیچ مسابقه‌ای در سال ۲۰۲۰ نداشته باشد آیا اردوهای تیم ملی آغاز نمی‌شود گفت: لیگ و مسابقات ملی را راه‌اندازی می‌کنیم. باید ورزشکاران را محک جدی زد تا ببینیم در این مدت که دور بودند چقدر آمادگی خود را حفظ کرده‌اند.

دبیر فدراسیون تیراندازی در مورد کافی بودن میزان مهمات برای ادامه اردوها تا المپیک گفت: فعلا که به مقدار کافی در انبار داریم. اردوها آغاز شود استفاده خواهیم کرد. بعد از آن هم در اعزام به مسابقات یا اردوهای برون مرزی می‌توانیم مقدار بیشتری تهیه کنیم.

وی در پایان گفت: ان‌شاءالله با مربیان تیم‌های ملی جلسه بگذاریم زمان دقیق اردوها مشخص می‌شود. آن‌ها قرار است برنامه خود را به فدراسیون بدهند تا در خصوص آغاز اردوها تصمیم بگیریم.

بیشتر بخوانید:

رنجبر: کمانم را فروختم که دیگر به تیروکمان برنگردم

امیری: ساره جوانمردی نیازی به مربی خارجی ندارد

 

 

تگ ها


تیراندازی تیراندازی