آغاز اردوی تیمهای ملی هندبال دختران از فردا

اردوی تیم‌های ملی هندبال دختران جوان و نوجوان جهت آماده‌سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا از ۱۹ بهمن آغاز می‌شود....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، اردوی تیمهای ملی هندبال دختران جوان و نوجوان از فردا ۱۹ بهمن در فدراسیون هندبال آغاز می‌شود و تا ۲۵ بهمن ادامه خواهد داشت. این اردو جهت آماده‌سازی ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا جوانان و نوجوانان که حکم انتخابی جهان را دارد خواهد بود.

در این اردو ۳۰ ملی‌پوش از هر دو رده سنی جوانان و نوجوانان دعوت شده‌اند که زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را دنبال خواهند کرد. غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مشاور فنی و خانم معتمد و خانم محمدخانی سرمربی تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان هستند. این اردو دوازدهمین اردوی تیم ملی نوجوانان و پنجمین اردوی تیم ملی جوانان است که از ۱۹ تا ۲۵ بهمن انجام خواهد شد.

شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا دختران جوان از ۱۶ تا ۲۲ اسفند در آلماتی قزاقستان انجام می‌شود. در این مسابقات شش تیم ایران، قزاقستان، کره جنوبی، ازبکستان، هندوستان و تایلند حضور دارند و سه سهمیه مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ اسلوونی توزیع خواهد شد.

این مسابقات پیش از این قرار بود از ۲۴ بهمن تا یکم اسفند انجام شود.

همچنین نهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا دختران نوجوان نیز از ۲۷ اسفند تا ۷ فروردین به میزبانی آلماتی قزاقستان انجام خواهد شد. تیم ملی دختران ایران در گروه B این مسابقات با چین‌تایپه، کویت و قزاقستان همگروه است. در دیگر گروه نیز تیم‌های ازبکستان، هندوستان، سوریه و کره جنوبی حضور دارند. در این مسابقات چهار سهمیه مسابقات قهرمانی جهان گرجستان ۲۰۲۲ توزیع می‌شود.

این مسابقات نیز پیش از این قرار بود ۶ تا ۱۶ اسفند انجام شود. 

تگ ها


هندبال هندبال بانوان