آغاز اردوی تیم ملی رویینگ بانوان از فردا

اردوی تیم ملی رویینگ بانوان از فردا آغاز می شود. به گزارش مدال به نقل از ایسنا، ......

اردوی تیم ملی رویینگ بانوان از فردا آغاز می شود.


به گزارش مدال به نقل از ایسنا،  ...

اردوی تیم ملی رویینگ بانوان از فردا آغاز می شود.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، هشتمین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی رویینگ بانوان با حضور ۱۴ قایقران در دریاچه آزادی آغاز می شود.

اردوی تیم ملی رویینگ بانوان بزرگسالان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا از فردا اول تیر در دریاچه آزادی آغاز می شود و ملی پوشان المپیکی و دیگر ملی پوشان باهم تمرین خواهند کرد.
برهمین اساس نیکولا جیوگانیک سرمربی تیم های ملی رویینگ رویا عباسی از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی، الیکا افشاری و سپیده جعفری مهر از تهران، مهسا جاور، زینب نوروزی، فرشته رومی، پریسا احمدی و فرحناز عشقی از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه، نازنین ملائی و حمیرا برزگر از گیلان و مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان را به اردو دعوت کرده است. حمیرا برزگر از ملی پوشانی بود که ورزش قهرمانی را کنار گذاشته بود اما دوباره به اردو دعوت شده و تصمیم دارد به تمرینات بازگردد.
نیکولا جیوگا سرمربی تیم های ملی روئینگ و بهناز مرادخانی به عنوان مربی هدایت قایقرانان را در این مرحله از اردو برعهده دارند.
افشین فرزام نامش در بین اعضای کادر فنی نیست. او به فدراسیون اعلام کرده که به دلیل مشکلات شخصی نمی تواند در خدمت تیم ملی باشد.