آغاز به کار نیما عالمیان با تیم جدیدش در لیگ تنیس روی میز فرانسه

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران که به دلیل ابتلا به کرونا نتوانست در موعد مقرر در ترکیب تیم جدیدش در لیگ فرانسه قرار بگیرد بالاخره به این کشور سفر کرد تا همکاری با این تیم را آغاز کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، قرار بود نیما عالمیان ۲۰ مردادماه به فرانسه سفر کند تا همکاری با تیم جدیدش در لیگ دسته اول این کشور را آغاز کند اما تست کرونا وی که به منظور انجام همین سفر انجام شد، مثبت اعلام شد و همین مسئله تعویق سه هفته ای سفر عالیمان را به همراه داشت.

این ملی پوش تنیس روی میز کشورمان بعد از طی کردن دوران قرنطیه برای بهبودی کامل و بر اساس منفی اعلام شدن تست دوباره ای که از وی گرفته شد، جمعه گذشته راهی فرانسه شد تا به دیگر هم تیمی های خود در تیم «رومانا» بپیوندد. رومانا از تیم های بالانشین در جدول لیگ دسته اول تنیس روی میز فرانسه به حساب می آید که برای فصل جدید مسابقات با عالمیان قرارداد یک ساله منعقد کرده است.

عالمیان برای سفر به فرانسه حامل یک بسته فرهنگی بود. وی مامور به تحویل این بسته به رئیس مرکز اسلامی فرانسه بود تا از آن برای ایام تاسوعا و عاشورای حسینی استفاده شود.

نیما عالمیان سال گذشته عضو تیم «ویلنوا» بود و با این تیم در لیگ دسته اول فرانسه خوش درخشید.. عملکرد خوب این بازیکن باعث طرح پیشنهاد از طرف مسئولان تیم «رومانا» و عقد قرارداد یک ساله با این تیم شد.

بیشتر بخوانید:

تنیس آزاد سینسیناتی؛ جوکوویچ قهرمان شد

تعلیق تنیس آزاد آمریکا به دلیل گسترش اعتراضات مردمی

 

 

تگ ها


تنیس روی میز نیما عالمیان ویروس کرونا فرانسه