آغاز تحرکات منچستر برای تمدید با قاتل اروگوئه ای

سران منچستر قصد ندارند ادینسون کاوانی را پس از یک فصل از دست بدهند....

به گزارش "ورزش سه"، ادینسون کاوانی ۳۴ ساله در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد عملکرد خوبی داشته اما شایعاتی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش وجود دارد مبنی بر اینکه قصد ندارد برای فصل آینده در منچستریونایتد بماند و احتمالاً راهی بوکاجونیورز آرژانتین خواهد شد، اما مدیران باشگاه منچستریونایتد در تلاش برای حفظ او هستند.

نشریه سان در همین رابطه گزارش داد که سران باشگاه منچستریونایتد پیشنهاد دستمزد هفتگی ۲۵۰ هزار پوند در هفته به کاوانی ۳۴ ساله داده‌اند تا او را برای ماندن در جمع شیاطین سرخ متقاعد کنند. پیش از این نشریه دیلی‌میل نیز خبر داده بود که این مهاجم اروگوئه‌ای از وضعیتش در منچستریونایتد راضی است و  برای ماندن در این تیم برای فصل آینده با مدیران این باشگاه به توافق رسیده است.

ادینسون کاوانی که در تابستان اخیر با جدایی از پاری‌سن‌ژرمن با امضای قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای سال دوم به منچستریونایتد پیوست، این فصل در ۳۴ بازی برای شیاطین سرخ به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن ۱۴ گل، پنج پاس‌گل هم ساخته است.

مهاجم پیشین ناپولی و پی اس جی در برتری ۸ بر ۵ شب منچستریونایتد مقابل رم در مجموع دو بازی رفت و برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا، چهار گل به تنهایی به ثمر رساند و نقش به سزایی در رسیدن شیاطین سرخ به فینال این رقابت‌ها داشت.

تگ ها


ادینسون کاوانی فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال