آغاز تمرینات پیش فصل رئال مادرید با حضور هازارد

تمرینات پیش فصل رئال مادرید امروز با حضور ادن هازارد ستاره جدید این تیم، زیر نظر زیدان آغاز شد...

تمرینات رئال مادرید امروز رسماً آغاز شد.

به گزازش مدال، فصل قبل برای رئال مادرید به بدترین شکل ممکن به پایان رسید و کهکشانی‌ها بعد از چند سال فوق‌العاده نتوانستند حتی یک جام هم کسب کنند. اتفاقی که باعث شد این تیم حضوری فعال در بازار نقل و انتقالات تابستانی داشته باشد و ستاره‌های بزرگی را جذب کنند.

امروز و با حضور ستاره‌های رئال مادرید، تمرینات پیش فصل این تیم آغاز شد. البته بازیکنان این تیم امروز تست پزشکی ابتدای فصل خود را سپری کردند و کار با توپ جایی در برنامه امروز نداشت.

ادن هازارد، ستاره بلژیکی و جدید کهکشانی‌ها به شدت مورد توجه بود و سرخیو راموس نیز بعد از سپری کردن ماه عسل طولانی خود در تمرینات حاضر شد. همچنین گرت بیل، ستاره مغضوب رئال مادرید که جایی در اندیشه‌های زیدان ندارد نیز خود را به تمرینات رساند تا نشان دهد عزم وی برای ماندن در برنابئو جدی است.

زیدان که در اواخر فصل قبل دوباره بعد از ده ماه هدایت رئال مادرید را بر عهده گرفت، امیدوار است همانند دوره اول حضور خود در این باشگاه عملکردی درخشان داشته و فصل تلخ قبل را در سال جاری جبران کند.

اخبار مرتبط:

نقشه جدید و جذاب سرمربی رئال برای جذب پوگبا

تگ ها


تمرینات پیش‌فصل کاپیتان کهکشانی‌ها کهکشانی‌ها فوتبال جهان زین‌الدین زیدان ادن هازارد سرخیو راموس رئال مادرید لالیگا فوتبال