آغاز جنگ سرد؛ پایان رفاقت مورینیو و گرت بیل

ژوزه مورینیو از گرت بیل روز به روز ناامید تر می شود و پست اینستاگرامی جدید ستاره ولزی نیز مزید بر علت شده تا اختلافات بیشتر شود....

به گزارش "ورزش سه"، افت گرت بیل از تابستان ۲۰۱۸ شروع شد و در نهایت در انتقالات تابستانی ۲۰۲۰  رئال او را قرضی به تاتنهام انتقال داد. گرت بیل مورد اعتماد زین الدین زیدان قرار نداشت ولی خیلی ها تصور می کردند بازگشت او به تاتنهام و کار زیر نظر ژوزه مورینیو می تواند باعث تحولش شود اما این چنین نشد.

بیل تنها ۲۳۱ دقیقه در لیگ برتر بازی کرده و اخیرا دیگر جایی در ایده های آقای خاص هم ندارد. در انگلیس می گویند تاتنهام او را در پایان فصل به رئال پس می دهد و قراردادش دائمی نخواهد شد.

به بیل در بازی حساس چهارشنبه شب تاتنهام برابر اورتون در جام حذفی هم از سوی مورینیو فرصت داده نشد. آقای خاص در توجیه عدم دعوت از بیل برای بازی با اورتون گفت که او سه شنبه ترجیح داده با فیزیوتراپ ها کار کند و به نظر آماده بازی نبود.

در پی این اظهارنظر، گرت بیل تصویری از خود در اینستاگرام و در حال تمرین کردن منتشر کرد و نوشت:« یک جلسه تمرینی خوب.»

پستی که دقیقا خلاف ادعای مورینیو را ثابت می کرد و حالا می توان پیش بینی کرد که آقای خاص حنگ جدیدی را با ستاره ولزی شروع کند.

مورینیو مدتی است که به این نتیجه رسیده، جذب بیل اشتباه بزرگی بوده و او دیگر ستاره بزرگ گذشته نیست. شاید این پست اینستاگرامی پایان کار بیل زیر نظر مورینیو هم باشد.

تگ ها


مورینیو گرت بیل تاتنهام