آغاز دور برگشت لیگ برتر هندبال از فردا

مرحله اول دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال مردان، یادواره شهید پورجعفری فردا (چهارشنبه) در شیراز آغاز خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دیدارهای روز نخست از ساعت ۱۳ دو تیم قعرنشین گروه اول یعنی ستارگان دشتستان برابر نفت و گاز گچساران به میدان می‌رود. دیدار دور رفت دو تیم به دلیل غیبت ستارگان دشتستان برگزار نشده بود.

در ادامه دیدارهای روز نخست ذوب آهن صدرنشین به مصاف پاس ناجای قم خواهد رفت. در دیدار دور رفت تیم ذوب آهن اصفهان توانست با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ مقابل تیم پاس به برتری برسد.

در آخرین دیدار روز اول شهید شاملی کازرون برابر پرسپولیس بهبهان قرار می‌گیرد. نماینده کازرون با یک بازی کمتر از ذوب آهن و با ۸ امتیاز در رده دوم گروه قرار دارد. شاملی کازرون در دیدار رفت با نتیجه ۲۹ بر ۱۸ پرسپولیس بهبهان را شکست داده بود.

گروه بندی تیم‌ها در لیگ‌برتر هندبال به شرح زیر است:

 گروه A:
 پرسپولیس بهبهان، ذوب آهن اصفهان، زاگرس اسلام آباد غرب، ستارگان دشتستان، پاس ناجا قم و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

گروه B:
کیمیا کاشت کردستان، صنعت مس کرمان، فولاد مبارکه سپاهان، زغال سنگ طبس، پرواز هوانیروز و فراز بام خائیز دهدشت

برنامه کامل این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

چهارشنبه ۱۹ آذر:
 گروه A

ستارگان دشتستان - نفت و گاز گچساران، ساعت ۱۳

ذوب آهن اصفهان - پاس ناجا قم، ساعت ۱۶

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - پرسپولیس بهبهان، ساعت ۱۹

پنجشنبه ۲۰ آذر:
 گروه B

 فرازبام خائیز دهدشت - کیمیا کاشت کردستان، ساعت ۱۳

زغال سنگ طبس - فولاد سپاهان اصفهان، ساعت ۱۶

مس کرمان - پرواز هوانیروز،    ساعت ۱۹

جمعه ۲۱ آذر:
گروه A

نفت و گاز گچساران - ذوب آهن اصفهان، ساعت ۱۳

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - ستارگان دشتستان، ساعت ۱۶

پرسپولیس بهبهان - پاس ناجا قم، ساعت ۱۹

لازم به ذکر است ساعت برگزاری مسابقات سه روز دوم این رقابت‌ها در روزهای آینده، از سوی کمیته مسابقات اعلام خواهد شد.

شنبه ۲۲ آذر:
 گروه B

کیمیا کاشت کردستان - پرواز هوانیروز

فرازبام خائیز دهدشت - زغال سنگ طبس        

فولاد سپاهان اصفهان – مس کرمان        

یکشنبه ۲۳ آذر:
گروه A

پاس ناجا قم - نفت و گاز گچساران

ستارگان دشتستان - پرسپولیس بهبهان        

ذوب آهن اصفهان - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون        

دوشنبه ۲۴ آذر:
 گروه B

پرواز هوانیروز - فولاد سپاهان اصفهان

زغال سنگ طبس - کیمیا کاشت کردستان        

مس کرمان - فرازبام خائیز دهدشت        

 رده‌بندی تیم‌ها در پایان دور رفت و پس از برگزاری ۵ دیدار به شرح زیر است:

گروه اول:
۱- ذوب آهن اصفهان با  ۸ امتیاز
۲-شهید شاملی کازرون ۸ امتیاز ( ۴ بازی)
  ۳- پاس ناجا قم با ۶ امتیاز
 ۴- پرسپولیس بهبهان با ۲ امتیاز (۴ بازی)
 ۵- ستارگان دشتستان بدون امتیاز (۲ بازی)
 ۶- نفت و گاز گچساران، بدون امتیاز (۴ بازی)

گروه دوم:
۱- مس کرمان با  ۱۰ امتیاز
 ۲- زغال سنگ طبس با ۸ امتیاز
 ۳- فولاد مبارکه سپاهان با ۶ امتیاز
 ۴- فرازبام خاییز دهدشت با ۴ امتیاز
 ۵- کیمیا کاشت کردستان با یک امتیاز
۶- پرواز هوانیروز با یک امتیاز

بیشتر بخوانید:

شاملی بدون باخت صدرنشین شد/ مرحله دوم رقابت ها دی برگزار می شود

ادامه روند ناکامی تیم لژیونر ایرانی با ثبت شکستی دیگر

 

 

تگ ها


لیگ برتر هندبال هندبال هندبال