آغاز رسمی عملیات چلسی برای ستاره آلمانی

چلسی از امروز به طور رسمی برای انتقال کای هاوتز از لورکوزن اقدام خواهد کرد....


به گزارش "ورزش سه"، یکی از مهم ترین شروط کای هاورتز برای انتقال به چلسی صعود این تیم به لیگ قهرمانان بود و این هفته این اتفاق رخ داد. چلسی در تلاش است تا جذب کای هاورتز ۲۱ ساله از بایرلورکوزن را قطعی کند و بعد از چراغ سبز خود این بازیکن، حالا به دنبال توافق مالی با باشگاه آلمانی خواهد بود.

سایت گل مدعی شد لورکوزن هنوز هیچ پیشنهاد رسمی بعد از تعیین قیمت در حدود ۱۰۰ میلیون یورویی دریافت نکرده است. البته به نظر می رسد آنها در نهایت با رقمی حدود ۷۶ میلیون یورو نیز مذاکره می کنند و حاضر به فروش هاورتز خواهند شد.

چلسی با فروش ادن هازارد با ۹۶ میلیون یورو به رئال مادرید و آلوارو موراتا به اتلتیکومادرید با ۶۵ میلیون یورو از شرایط مالی خوبی برخوردار است و تا به حال نیز ستاره هایی چون تیمو ورنر و حکیم زیاش را جذب کرده است. رئال مادرید و بایرن مونیخ نیز هر دو به جذب هاورتز علاقمند بودند، اما به نظر شانس خرید برای آنها وجود ندارد. بایرن به دلیل مشکلات مالی ناشی از ویروس کرونا و همچنین خرید لروی سانه از منچسترسیتی قادر به خرید مهم دیگر نیست.

به همین ترتیب رئال مادرید به دلیل مشکلات اقتصادی این بیماری همه گیر در تابستان امسال قصد ندارد خرید بزرگی داشته باشد. پنجره نقل و انتقالات پس از اتمام فصل لیگ برتر در روز دوشنبه به طور رسمی برای باشگاه های انگلیسی افتتاح شد و در تاریخ ۵ اکتبر نیز به پایان خواهد رسید.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ چلسی