آغاز شمارش معکوس برای اعلام رأی CAS/ روزهای حساس برای جودو

با نزدیک شدن به پایان مهلت یک ماهه دادگاه بین المللی حکمیت ورزش، علاقمندان به ورزش در انتظار اعلام موضع رسمی فدراسیون جودو در این خصوص می‌باشند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ۲۶ شهریورماه جلسه رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو ایران در خصوص تعلیق از سوی فدراسیون جهانی در لوزان سوئیس تشکیل و در پس از هشت ساعت بررسی، حضور شاهدین، دفاع وکلا و استماع سخنان رؤسای دو فدراسیون، CAS به دو طرف یک ماه برای رسیدن به یک توافق منطقی فرصت داد.

با نزدیک شدن به زمان پایان این مهلت ۳۰ روزه، علاقمندان به ورزش بخصوص جودوکاران در انتظار اعلام موضوع رسمی فدراسیون در خصوص کارهای انجام شده در این مدت می‌باشند.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که حاضر به پاسخگویی در این مورد نشد، با وجود ابتلاء به ویروس کورنا در روزهای گذشته در قرنطینه هم موضوع فوق را به جد پیگیری کرده و با برگزاری جلسات آنلاین در تلاش برای رفع مشکل جودو می‌باشد.

اینکه در این مدت چه مذاکراتی بین طرفین صورت گرفته و نتیجه جلسات متعدد در وزارت ورزش به کجا خواهد انجامید مشخص نیست، ولی نکته قطعی آنکه در صورت نرسیدن به یک توافق برد- برد، دادگاه حکمیت ورزش دوشنبه ۱۹ اکتبر برابر ۲۸ مهرماه رأی خود را در خصوص این پرونده صادر خواهد کرد.

بدون شک جودوکاران برای حضور روی تاتامی مسابقات رسمی سخت بی تابند و امید آنکه دیپلماسی ورزش هرچه است به نفع جوانان با آتیه این رشته المپیکی باشد.

بیشتر بخوانید:

میراسماعیلی: برای شکست نیامده‌ایم

آرش میراسماعیلی به کرونا مبتلا شد

 

 

تگ ها


جودو فدراسیون جودو آرش میراسماعیلی جودو