آغاز شمارش معکوس برای انفجار بمب نقل و انتقالات؛ نیمار به مادرید می آید یا امباپه؟

......

 

آیا رئال مادرید فصل را بدون توافق با یک فوق ستاره ادامه می دهد یا اینکه سه روز دیگر خبر پیوستن نیمار و شاید هم امباپه دنیای فوتبال را غافلگیر می کند بویژه آنکه اگر فوق ستاره برزیلی اسبق بارسا سر از مادرید درآورد.

از هیاهو تا انتظار

به گزارش خبرنگار مدال، سه روز قبل بود که مارکا فاش کرد پرز موجودی سیصد میلیون یورویی حساب باشگاه را نگه داشته تا نیمار را در شرایط مناسب تری جذب کند. نمایندگان رئال مادرید بعد از جام جهانی و درست در ایامی که رونالدو مدام با انیلی رییس یووه در ارتباط بود  و اصرار به جدایی داشت بنا بر اخبار منتشره راهی برزیل شدند و بعد از آن اخبار ضد و نقیض مدام منتشر می شد تا اینکه عنوان شد ناصر الخلیفی درهای خروج را به روی نیمار بسته و این بازیکن قطعا ماندنی است. حتی خود نیمار هم در اظهار نظری از ماندن سخن گفت و راحت بودن در تیم پاریسی و خبرها درباره امپابه هم همچون نیمار و هازارد خیلی زود به ماندنی شدن او ختم شد اما حالا فاش شده که پرز بیکار نشسته و بی تردید بدنبال شکار یک فوق ستاره است که نیمار و یا امباپه خواهند بود و این تعلل هم بدلیل انتظار برای صدور حکم از سوی فیفا علیه پاری سن ژرمن است که منجر به تسلیم شدن سران تیم پاریسی برای فسخ قرارداد می شود.

در خزانه باز می شود

 ال كانفيدنشيال خبر داده که هيچ كس باور نمي كند كه پرز با جدايی كريستیانو به دنبال خرید کهکشانی نباشد. خیلی از مادریدی ها اعتقاد دارند كه پرز دوباره در خزانه را باز مي كند و نيمار يا امباپه را جذب خواهد کرد.  

افسوس پرز، حکم فیفا

 در ادامه این گزارش آمده؛ رییس باشگاه  همواره به نيمار و امباپه علاقه داشته و حتی هنوز افسوس می خورد که چرا نتوانسته امباپه را از موناکو خریداری کند. حالا منابع نزدیک به باشگاه تاييد كرده اند که پرز منتظر است كه 24 آگوست (سه روز ديگر) حكم پرونده تخلف پاريس در نقل و انتقالات از سوی فیفا صادر شده و بدین ترتیب باشگاه فرانسوی مجبور شود ستاره تيم خود را بفروشد.

بودجه سیصد میلیون یورویی

پرز با 300 ميليون يورو به سراغ نيمار يا امباپه مي رود. البته باشگاه و لوپتگی مدام عنوان می کنند كه به مجموعه كنونی تيم اعتماد کامل دارند اما در مادرید کسی این را باور نمی کند و همه منتظر هستند که باشگاه فوق ستاره ای را به مادرید بکشاند. حالا شمارش معکوس آغاز شده و بمب نقل و انتقالات بزودی منفجر خواهد شد. کلید این انتقال بزرگ به نوعی در دست فیفاست. آنها که حکم را علیه پاری سن ژرمن صادر کنند نوبت به پرز می رسد تا در خزانه را باز کرده و حکم به آزادی و جذب یکی از دو ستاره تیم پر سر و صدای پاریسی دهد. نیمار یا امباپه؟

تگ ها


رئال مادرید فوتبال