آغاز قرنطینه سخت‌تر پرسپولیس برای فینال لیگ قهرمانان آسیا

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در روزهای مانده تا برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا با قوانین سختگیرانه‌تری نسبت به گذشته برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا روبرو هستند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از امروز پس از یک روز استراحت در کمپ تیم‌های ملی فوتبال ایران برای استفاده هرچه بهتر فینالیست لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا از امکانات این مجموعه پیگیری می‌شود.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی تمرینات خود را آغاز می‌کنند که هفته گذشته نخستین اردوی خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و قرنطینه تیمی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا پشت سر گذاشتند.

اردوی دوباره سرخپوشان از فردا چهارشنبه با قرنطینه سخت‌تر اعضای این تیم آغاز می‌شود تا بازیکنان این تیم برای هواخوری در مجموعه هتل نیز نتوانند بطور انفرادی از محل اسکان خود خارج شوند. اعضای کادر فنی، تدارکات و پزشکی پرسپولیس هم باید از این موضوع تبعیت کرده و برای خروج از اردو مجوز افشین پیروانی، مدیر تیم را بگیرند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در دوره جدید قرنطینه خود دوباره تست کرونا می‌دهند تا از سلامتی آنها اطمینان حاصل شود.

بازیکنان این تیم که بلافاصله پس از بازی با ذوب آهن در ۲۲ آذرماه، برای استراحت به منزل‌های خود خواهند رفت حق خروج از منزل را ندارند تا آماده پرواز ۲۳ آذرماه این تیم به قطر برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس ۲۹ آذرماه دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا را با قهرمان منطقه شرق در ورزشگاه الجنوب کشور قطر برگزار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

امیدواری جدی سرخ ها به بخشش آل کثیر

پرسپولیس ؛ بالاخره کدام خط حمله؟

 

 

تگ ها


فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال پرسپولیس قرنطینه شیوع کرونا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال