آغاز لیگ برتر تفنگ و تپانچه بادی از ۱۸ دی

لیگ برتر تفنگ و تپانچه بادی در ۱۴ هفته به صورت غیر رفت و برگشت و تک دیدار برگزار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سید جعفر حسینی در خصوص قرعه کشی لیگ برتر تفنگ و تپانچه بادی، اظهار داشت: مراسم قرعه کشی لیگ برتر تفنگ و تپانچه بادی با حضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون و تعدادی از نمایندگان تیم‌های لیگ برتر در محل سالن جلسات این فدراسیون برگزار شد که در پایان با هماهنگی‌های بعمل آمده مقرر شد این رقابت‌ها از ۱۸ دی ماه در رشته تپانچه بادی بانوان با یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی آغاز شود.

او در ادامه افزود: این رقابت‌ها در ۱۴ هفته به صورت غیر رفت و برگشت و تک دیدار برگزار شود که هر تیمی در هر روز در دو دیدار (صبح و بعداظهر) به رقابت بایکدیگر خواهند پرداخت.

حسینی با اشاره به چهاردهمین دوره مسابقات لیگ تیراندازی گفت: در این دوره هر تیم ۶ ورزشکار معرفی می‌کند که از این تعداد حداقل یک نفر باید جوان باشد.

رییس سازمان لیگ تیراندازی در پایان خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریز‌های انجام شده در این دوره از مسابقات ۷ تیم در تپانچه بادی بانوان، ۶ تیم در تفنگ بادی بانوان، ۷ تیم در تفنگ بادی آقایان و ۸ تیم در تپانچه بادی آقایان حضور خواهند داشت که اواخر اسفندماه زمان پایان این رقابت‌ها اعلام شده است.

شایان ذکر است این مسابقات با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری بین ورزشکاران برگزار و با پایان هر فینال مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران برگزار می‌شود.

تگ ها


تیراندازی تیراندازی