آغاز ماجراجویی الهیار در ترکیه/رقابت صیادمنش با سولدادو، آیو و سلیمانی

الهیار صیادمنش با انتقال به فنرباغچه ترکیه جدیدترین لژیونر فوتبال ایران لقب خواهد گرفت....

مهاجم جوان استقلال به زودی راهی فوتبال ترکیه خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مدال، الهیار صیادمنش ستاره جوان استقلال به زودی به طور رسمی به عضویت فنرباغچه ترکیه درخواهد آمد. این مهاجم 17 ساله در فصلی که گذشت 18 بار برای استقلال در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی به میدان رفت و 2 بار نیز موفق به گلزنی شد. تنها یک سال پس از حضور در استقلال، صیادمنش از این تیم جدا شده و راهی فنرباغچه در سوپرلیگ ترکیه خواهد شد. وی حدود یک ماه دیگر 18 ساله خواهد شد و مشکلی برای حضور در ترکیب فنرباغچه نخواهد داشت چرا که طبق قوانین فیفا انتقال بین‌المللی بازیکنان زیر 18 سال ممنوع است و وی به همین دلیل حدود یک سال و نیم قبل نتوانست راهی گالاتاسرای شود.
فنرباغچه با 28 قهرمانی بیش از هر تیم ترکیه‌ای دیگری قهرمان لیگ ترکیه شده با این حال این تیم در فصلی 19-2018 نتایج چندان خوبی کسب نکرده و در حال حاضر در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل در رده نهم جدول سوپرلیگ ترکیه قرار گرفته است. این تیم ترکیه‌ای در خط حمله خود بازیکنانی چون روبرتو سولدادو، ویکتور موسس، اسلام سلیمانی، متیو والبوئنا، آندره آیو و چند بازیکن مطرح دیگر را در اختیار دارد هر چند به نظر می‌رسد با توجه به عملکرد ضعیف این تیم در فصل جاری، شاهد تغییرات گسترده در خط حمله این تیم باشیم. صیادمنش یکی از خریدهای جدید این تیم در خط حمله است و قابل پیش‌بینی است که این مهاجم جوان کار دشواری در رسیدن به ترکیب اصلی داشته باشد.
ماجراجویی الهیار در ترکیه تازه آغاز شده و باید دید ستاره اول تیم‌های پایه ایران در سال‌های اخیر که خیلی زود موفق شد خود را به ترکیب استقلال تحمیل کند در فوتبال ترکیه چه عملکردی خواهد داشت.

تگ ها


نقل انتقالات نقل انتقالات استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال الهیار صیادمنش فنر باغچه فنرباغچه اللهیار سیدمنش استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال