آغاز ماموریت رئال‌مادرید برای خرید آنسو فاتی

تازه‌ترین اخبار منتشرشده از ستاره جوان بارسلونا حاکی از آن است که رقیب سنتی آبی‌اناری‌ها برای خرید این بازیکن دست به کار شده است....

تازه‌ترین اخبار منتشرشده از ستاره جوان بارسلونا حاکی از آن است که رقیب سنتی آبی‌اناری‌ها برای خرید این بازیکن دست به کار شده است.

به گزارش مدال، در تازه‌ترین مصاحبه‌ای که پدر آنسو فاتی انجام داده است، او مدعی شد که از طرف ژرژ مندس مدیربرنامه مشهور دنیای فوتبال پیامی دریافت کرده است.
سایت یورواسپورت مدعی شد که پدر آنسو فاتی آشکار کرده است که ژرژ مندس از او خواسته است تا مدیربرنامه پسرش شود و در مذاکرات با بارسلونا و یا هر باشگاه دیگری آن‌ها را همراهی کند.
مندس رابطه دوستانه‌ای با پرز دارد و اگر فاتی این پیشنهاد را قبول کند، راه حضورش در رئال‌مادرید بیش‌ازپیش هموار خواهد شد.
در ادامه خبر یورواسپورت آمده است که با توجه به اینکه در این مقطع برادر لیونل مسی مدیربرنامه آنسو فاتی است، در صورت قبول پیشنهاد مندس توسط پدر فاتی، ممکن است رابطه پسرش و لیونل مسی در بارسلونا دچار مشکل شود و آینده او به خطر بیفتد. بنابراین مندس در این راه کار سخت و دشواری در پیش دارد.
بارسلونا نیز در تلاش است تا هر چه سریع‌تر قرارداد جدیدی را برای این ستاره جوان تنظیم کند، چرا که قرارداد فعلی فاتی تا سال 2022 اعتبار دارد و مبلغ فسخ قرارداد او فقط 100 میلیون یورو است و این مبلغ برای باشگاهی که قصد خرید او را داشته باشد، مبلغ سنگینی به شمار نمی‌رود.

بیشتر بخوانید:

فاتی، باارزش‌ترین 16ساله جهان!

 

تگ ها


آنسو فاتی آنسو فاتی بارسلونا عملکرد آنسو فاتی آنسو فاتی رئال مادرید فاتی رئال مادرید فاتی رئال خرید آنسو فاتی آنسو فاتی پرز فوتبال