آغاز مذاکرات رسمی بایرن با جانشین احتمالی فلیک

گفته می شود باشگاه بایرن مونیخ با لایپزیش تماس گرفته تا برای به خدمت گرفتن یولیان ناگلزمان اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش هانسی فلیک اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل از جمع بایرنی ها جدا شود. پیش بینی می شود این سرمربی بعد از رقابت‌های یورو جانشین یواخیم لوو شده و هدایت مانشافت را بر عهده بگیرد؛ اتفاقی که خود فلیک نیز از رقم خوردن آن استقبال می کند. این در حالی است که طی روزهای اخیر بحث‌هایی در رابطه با احتمال حضور فلیک در یوونتوس نیز مطرح شده است.

شایعات زیادی در رابطه با نیمکت بایرن مونیخ و سرمربی بعدی این تیم شنیده می شود. برخی منابع از مذاکرات باشگاه آلمانی با ماسیمیلیانو آلگری پرده برداشته اند اما اکثر گزارشات حاکی از آن است که یولیان ناگلزمان، سرمربی لایپزیش از بیشترین شانس برای برعهده گرفتن هدایت باواریایی‌ها برخوردار است.

با این حال بعید به نظر می‌رسد که لایپزیش به این راحتی‌ها راضی به جدایی ناگلزمان شود و به نظر می رسد که آنها مبلغ قابل توجهی را برای حضور این سرمربی جوان در بایرن مونیخ طلب خواهند کرد.

در همین ارتباط منابع آلمانی مدعی شده‌اند که باشگاه بایرن مونیخ با لایپزیش ارتباط برقرار کرده تا به شکل رسمی اقدام خود را برای به خدمت گرفتن جانشین احتمالی هانسی فلیک آغاز کرده باشد.

تگ ها


بایرن مونیخ آر بی لایپزیش یولیان ناگلزمان هانس فلیک فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال