آغاز مذاکرات یوونتوس برای جذب مهاجم توپچی‌ها

به نظر می رسد که یوونتوس و جذب مهاجم فرانسوی آرسنال یعنی الکساندر لاکازت علاقمند است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، الکساندر لاکازت دو فصل دیگر با توپچی‌ها قرارداد دارد اما روی کار آمدن میکل آرتتا باعث نیمکت‌نشینی او در بیشتر بازی ها و نهایتا ایجاد شایعاتی پیرامون جدایی اش از این تیم لندنی شده است چرا که به نظر می رسد این سرمربی به گابریل مارتینلی، بوکایو ساکا و البته پیر امریک اوبامیانگ به عنوان بازیکنان اصلی خود در خط حمله نگاه می کند.

در این بین و طی ماه‌های گذشته صحبت‌های زیادی در رابطه با تیم های خواهان مهاجم فرانسوی آرسنال مطرح شده است. در روزهای اخیر گفته شد که دیگو سیمئونه علاقه زیادی به سبک بازی لاکازت دارد و قصد دارد این بازیکن را برای اتلتیکو مادرید به خدمت بگیرد. همچنین شایعات زیادی در رابطه با احتمال معاوضه این ستاره فرانسوی با توماس پارتی نیز مطرح شد.

حالا اما به نظر می‌رسد که یوونتوس نیز به جمع مشتریان الکساندر لاکازت اضافه شده است. بر اساس ادعای کالچیو مرکاتو بیانکونری به دنبال جذب یک جانشین مطمئن برای گونسالو ایگواین است که به احتمال فراوان در پایان فصل تورین را ترک خواهد کرد. این منبع همچنین مدعی شده که باشگاه یووه مذاکراتی را نیز برای جذب لاکازت انجام داده است.

بیشتر بخوانید:
بارسا ۱ اسپانیول 0؛ پیروزی میلی‌متری آبی‌واناری‌ها در دربی کاتالونیا
کلوپ: نمی دانم فصل قبل چگونه ۹۷ امتیاز کسب کردیم
گواردیولا: هرگز بازیکنی شبیه به داوید سیلوا ندیده ام 

تگ ها


فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات الکساندر لاکازت آرسنال یوونتوس فوتبال