آغاز مذاکره رسمی پرسپولیس با محمد نادری

مدافع چپ پای فصل گذشته پرسپولیس که شایعات زیادی درباره آینده وی شکل گرفته بود، در نهایت برای مذاکره تمدید قرارداد وارد این باشگاه شد....

به گزارش "ورزش سه"، محمد نادری که بعد از دو فصل حضور قرضی در پرسپولیس، اکنون بار دیگر برای ادامه همکاری با سرخپوشان وارد مذاکره شده، دقایقی پیش برای جلسه با مهدی رسول پناه وارد ساختمان این باشگاه شد.

نادری که به دلیل مصدومیت نتوانسته بود با تیم راهی لیگ قهرمانان آسیا در دوحه شود، در ادامه شایعات زیادی درباره آینده خود دنبال کرد. این در حالی بود که جدی ترین شایعه نزدیک به واقعیت مربوط به مذاکره وی با استقلال بود که مددی نیز روز گذشته در گفتگویی آن را تایید کرده بود.

باشگاه پرسپولیس اما اکنون به دلیل درخواست یحیی گل محمدی و جدایی محمد انصاری با این بازیکن وارد مذاکره شده و طی برنامه در نظر گرفته شده، او دقایقی پیش با حضور در باشگاه پرسپولیس به جلسه با مهدی رسول پناه در خصوص شرایط همکاری خواهد پرداخت.

گفته می‌شود این بازیکن با باشگاه کورتریک بلژیک به توافق دست یافته و اینبار سرخ‌ها نیازی نیست برای رضایتنامه وی مبلغی هزینه کنند. با این حال باید دید مبلغ مدنظر نادری برای تمدید قرارداد به چه شکل خواهد بود و آیا طرفین به صلح در این خصوص خواهند رسید یا خیر.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ پرسپولیس تهران محمد نادری