آغاز مسابقه گلنوش سبقت الهی

در چارچوب مسابقات تيراندازي بازي هاي المپيك ريو و در رشته ٢٥ متر تپانچه بادي، امروز گلنوش سبقت اللهي به مصاف حريفان خود رفت و در مرحله دقت جايگاه پنجم را از آن خود كرد ......

در چارچوب مسابقات تيراندازي بازي هاي المپيك ريو و در رشته ٢٥ متر تپانچه بادي، امروز گلنوش سبقت اللهي به مصاف حريفان خود رفت و در مرحله دقت جايگاه پنجم را از آن خود كرد.

٤٠ تيرانداز از كشورهاي مختلف برگزاركننده مسابقات ٢٥ متر تپانچه بادي هستند كه در قالب دو گروه ٢٠ نفره با هم رقابت مي كنند. اين تيراندازان در مرحله دقت با شليك٣٠ تير رقابت خود را برگزار كردند كه طي آن در گروه اول كه گلنوش سبق اللهي حضور داشت، نمايندگان صربستان، چين و بلاروس اول تا سوم شدند.
رقابت گروه دوم تا دقايقي ديگر آغاز مي شود. 

مسابقات تيراندازي ٢٥ متر تپانچه بادي در دو مرحله دقت و سرعت برگزار مي شود. مرحله سرعت اين رقابت ها از ساعت ١٢ آغاز مي شود و طي آن هر يك از تيراندازان با شليك ٣٠ تير رقابت خود را دنبال خواهند كرد.
پس از اتمام رقابت هاي مرحله سرعت و با لحاظ كردن نتايج به دست آمده طي دو مرحله، جايگاه نهايي تيراندازان مشخص شده و بر اساس آن هشت تيرانداز برتر از ميان ٤٠ تيرانداز شركت كننده براي صعود به فينال مشخص خواهند شد.
 گلنوش سبقت اللهي در حالي در مرحله دقت مسابقات ٢٥ متر تپانچه بادي به عنوان پنجم دست يافت كه در رقابت هاي تپانچه ١٠ متر در ميان ٤٠ شركت كننده صاحب جايگاه بيست و يكم شد.

تگ ها


اخبار ویژه تیراندازی