آغاز نقل و انتقالات خودروسازان در فوتسال بانوان

تمدید قرارداد مارال ترکمان و آرزو صدقیانی زاده، نخستین گام‌های باشگاه سایپا در بازار نقل و انتقالات تابستانه فوتسال بانوان بود....

به گزارش "ورزش سه" هر چند آرش جابری مسئول سازمان لیگ فوتسال صبح پنجشنبه اعلام کرد که هنوز مجوزی برای برگزاری لیگ برتر فوتسال بانوان صادر نشده و تیم‌ها در بلاتکلیفی به سر می‌برند، باشگاه سایپا پس از توافق با شهناز یاری سرمربی تیم فوتسال بانوان ایران رسماً فعالیت نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرد؛ آرزو صدقیانی زاده کاپیتان فصل گذشته نارنجی‌پوشان، اولین بازیکنی بود که تصمیم گرفت تا همچنان به حضور خود در سایپا ادامه دهد و پس از گذراندن فصلی موفق زیر نظر نیلوفر اردلان، این‌بار با شهناز یاری همکاری کند. صدقیانی زاده در تیم ملی شاگرد یاری بود.

همچنین مارال ترکمان بهترین بازیکن جام بین‌المللی فوتسال کافا و پدیده لیگ برتر ایران که فصل گذشته زیرنظر نیلوفر اردلان تصمیم گرفت تا از فوتبال به فوتسال بیاید و با سایپا همکاری کند، پس از گذراندن فصلی درخشان تصمیم گرفت به همکاری‌اش با خودروسازان ادامه بدهد و با نارنجی‌پوشان پایتخت قراردادش را تمدید کرد تا این‌بار فرصت همکاری با شهناز یاری را به دست آورد.

تگ ها


فوتبال بانوان