آغاز نقل و انتقالات زمستانی؛ استقلال بدون مدیرعامل و سرمربی!

نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران از 24 آذرماه آغاز شده است....

به گزارش مدال، نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال ایران از تاریخ 24 آذرماه آغاز شده و تیم های حاضر در لیگ برتر در حال جذب گزینه های مدنظر خود و تقویت تیم هایشان برای نیم فصل دوم هستند.
در این میان، استقلال، صدرنشین حال حاضر لیگ برتر، نه تنها هنوز نقل و انتقالات نیم فصل را آغاز نکرده است بلکه مدیرعامل، سرمربی و سرپرست تیم را هم در کنار خود ندارد.
استقلال امسال نقل و انتقالات لیگ نوزدهم را درحالی پشت سر گذاشت که خبری از سرمربی بر روی نیمکت تیم نبود. بازیکنان با نظر مستقیم مدیران استقلال جابهجا شدند و در نهایت هم تیمی که به قولی کوبیده شده و از نو ساخته شده بود، با خروجی عجیب و غریب 15، 16 بازیکن تحویل سرمربی جدید داده شد.
استراماچونی در تمام طول مدت نیم فصل اول و تا روزی که بر روی نیمکت استقلال بود، درخواست جذب بازیکنانی را به مدیریت باشگاه داده بود تا استقلال برای نیم فصل دوم و حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا مجهز و نقطه ضعف هایش مرتفع شود. قرار بر این بود که به این درخواست ها در نقل و انتقالات زمستانی رسیدگی شود. حالا زمان این نقل و انتقالات آغاز شده است و استقلال نه مدیرعاملی برای جذب بازیکن دارد و نه سرمربی بر روی نیمکتش!

 

بیشتر بخوانید:

هنر بزرگ وزارت ورزش / پایان استراماچونی در استقلال

اولتیماتوم خلیل زاده به استرا: تا امشب منتظر می‌مانیم!

تگ ها


باشگاه استقلال نقل و انتقالات زمستانی استقلال مدیرعامل استقلال سرمربی استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال