آغاسی: من گل آسیایی فولاد را نزدم

مدافع فولاد گل ارزشمندش مقابل تراکتور را حاصل تلاش تمام بازیکنان این تیم دانست....

به گزارش "ورزش سه"، عارف آغاسی درباره برتری در آخرین مسابقه فصل اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم مزد زحماتمان را بگیریم. خدا تلاش و زحمات ما را دید و نتیجه کارمان را داد. خیلی خوشحال هستیم که توانستیم مردم خوزستان و هواداران فولاد را شاد کنیم. تماشاگران در این مدت مثل تمام فصل کنار ما بودند و دیروز هم سنگ تمام گذاشتند.

او ادامه داد: فقط می‌توانم بگویم که این برد برای هواداران و تمام مجموعه فولاد ازجمله آقایان محمدی مدیرعامل شرکت، آذری مدیرعامل باشگاه، نکونام، کادر فنی، بازیکنان و ... است. بازیکنان ما یک تیم و همه آنها ستاره بودند، زحمت کشیدند و غیرت گذاشتند که جا دارد از تک تک‌شان تشکر کنم.

مدافع فولاد درباره گلزنی مقابل تراکتور ابراز کرد: آن گل را من نزدم و تمام بازیکنان فولاد به ثمر رساندند. فقط به اسم من این گل را ننویسید و به نام فولاد بزنید و فقط قسمت بود که با ضربه من توپ به گل برود. فرقی نمی‌کرد من گل بزنم یا بازیکن دیگری؛ مثل بازی‌های قبل که بازیکنان متفاوتی گلزنی داشتند.

آغاسی با بیان اینکه ما یک تیم و قلب هستیم و به هدفمان رسیدیم، عنوان کرد: با وجود ناملایمات و سختی‌ها جنگیدیم و دیدید که چه مشکلاتی مثل کرونا و دیگر مسائل داشتیم که بهتر است الان راجع به آنها صحبت نکنیم و فقط شاد باشیم. این مدت که مداوم در هتل و به دور از خانواده بودیم، سختی زیادی کشیدیم. تعدادی از بازیکنان ما متاهل بودند ولی قوانین و حرفه‌ای بودن را مشق کردند و نشان دادند که موفقیت تیم برای‌شان اهمیت دارد.

او تصریح کرد: همه تیم زحمت کشیدند و فکر می‌کنم کمترین حق ما آسیایی شدن بود که خوشبختانه آن را به دست آوردیم و امیدوار هستم بتوانیم نماینده خوبی برای ایران باشیم و در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشیم؛ قطعا فولاد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مدافع فولاد با بیان اینکه تیم ما جوان است و همه ستاره هستند، گفت: فکر می‌کنم مهم‌ترین عامل موفقیت تیم ما همین یک‌دلی بود که آقای نکونام و کادر فنی به ما یاد دادند. خدا را شکر در دیدارهای اخیر عملکرد خوبی داشتیم و برای ثانیه به ثانیه کارمان برنامه داشتیم و به عشق مردم، هواداران و فولاد خوزستان جنگیدیم و نفس کشیدیم و امیدوار هستم در ادامه راه نیز موفق باشیم.

تگ ها


فولاد خوزستان عارف آقاسی