آغوشی که نصیب گریزمان شد/ عکس‌نوشت

رابطه صمیمی مسی و گریزمان انگار رو به بهبودی است و آن‌ها می‌توانند زوج خوبی در زمین چمن تشکیل دهند....

آغوشی که نصیب گریزمان شد/ عکس‌نوشت

۱- همه می‌دانند. هر بازیکن فوتبال و هر هواداری. باید با مسی خوب باشی تا آبی و اناری بر تن کنی. یا حتی راه راه آبی و سفید با شورت ورزشی مشکی. می‌خواهی سوپراستار باشی، رئیس یا سرمربی. شاید اسمش را بگذارید خودخواهی اما وقتی از صغیر و کبیر در نیوکمپ راضی‌اند دیگر نیازی به توجیه و بهانه تراشی برای عدم وجود چنین بحثی نیازی نیست. اما دل آدم می‌سوزد برای گریزمانی که تمام درخواستش ایجاد رابطه‌ای صمیمانه است و مانند کودکان تازه به مدرسه رفته یک گوشه ایستاده تا او را دریابند. حال انگار به مرادش رسیده. آغوش و شادی، پس از پاس گلی که از لیو گرفت.
۲- رفتند و بیرون ماندند. خیلی‌ها خواستند از زیر این سایه بیرون بیایند. از زلاتان تا نیمار. رابطه بدی هم با این ستاره فرازمینی نداشتند اما برای خودشان کسی بودند. پس پیراهن بلوگرانا را از تن درآوردند. یا فراموش شدند یا مانند بعضی رفقای نیمه‌راه عاشق دلارهای نفتی، له‌له برگشتن زدند اما یک مسئله قطعی است: «عاقبت به‌خیر نشدند!» آیا گریزی اهل مبارزه است و می‌ماند تا همه ‌چیز درست شود؟
۳- هفته دیگر در دل گریزی غوغاست. بازی مقابل روخی بلانکو و سرافرازی پیش روی چشمان کسانی که او را «بزرگ» کردند و رشدش دادند. می‌خواهد ثابت کند انتخابش اشتباه نبود، وقت رفتن فرا رسیده بود و باید به تصمیم او احترام بگذارند.
۴- روزگاری محمد مایلی کهن می‌گفت: رفاقت با پروین مانند جاده‌ای یک طرفه است. آیا گریزمان هم می‌تواند چنین ادعایی کند؟

آیا این آغوش‌ها و شادی‌ها ادامه دارد؟
بیشتر بخوانید:

بارسلونا 3 دورتموند ۱ ؛ صعود با درخشش مسی

تگ ها


عکس نوشت لیونل مسی آنتوان گریزمان بارسلونا اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-بارسلونا لالیگا فوتبال