آغوش باز ایران برای سعید ملایی

رئیس فدراسیون جودو ایران اعلام کرد در صورت بازگشت تمام ورزشکارانِ تابعیت گرفته، پذیرای آنها هستند....

به گزارش "ورزش سه"، سعید ملایی که یکی از قهرمانان ورزش ایران و رشته جودو است و موفق شده سهمیه حضور در المپیک توکیو را بگیرد، در ماه‌های گذشته با پرچم فدراسیون جهانی و بعد از آن پرچم کشور مغولستان در رقابت‌های مختلف حضور یافت و تصمیم گرفته با پرچم این کشور به المپیک برود.

با وجود اینکه سفر ملایی به خارج از ایران و تغییر تابعیت او، یکی از مهم‌ترین اخبار ورزشی ایران در سال گذشته بود و البته جنجال‌های زیادی به همراه داشت، اما آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو می‌گوید همچنان پذیرای این ورزشکار هستند.

میراسماعیلی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اگر سعید ملایی بگوید پشیمان شدم و دوست دارم به کشور خودم برگردم، چه اتفاقی برای او می‌اُفتد و آیا بازگشت‌اش پذیرفته می‌شود یا خیر، ابراز کرد: قرار نیست هیچ اتفاقی برای ایشان بیفتد چون او ادعایی کرده که هیچ‌وقت این موضوع صحت نداشته است.

او با تاکید بر اینکه کشور و همه ما از بازگشت سعید ملایی استقبال می‌کنیم، اظهار کرد: انسان در بیشتر اوقات شاید مرتکب اشتباه شود، اما از هر جایی که برگردد، برای او منعفت دارد. ما نیز با آغوش باز از بازگشت ملایی استقبال خواهیم کرد.

تگ ها


جودو سعید ملایی آرش میراسماعیلی