Banner

آقاجانیان: برای به دست آوردن رزومه‌ام زحمات زیادی کشیدم

مارکار آقاجانیان مربی اسبق تیم‌ملی ضمن ابراز ناراحتی نسبت به یکی از برنامه‌های ورزشی تلویزیون گفت: من هم در تیم جوانان و هم در تیم امید حضور داشته‌ام و به‌ یک‌باره در تیم‌ملی حضور نیافتم و دلم نمی‌خواهد به همین راحتی‌ها آن را بفروشم...

به گزارش مدال، مارکار آقاجانیان مدافع اسبق تیم ملی که این روزها نام او را کمتر می‌شنویم با ابراز ناراحتی از رسانه‌ها اظهار داشت «متأسفانه هیچ‌کدام از اهالی رسانه، جواب کسانی را که من را به‌عنوان یک فرد غیر ایرانی به شمار می‌آوردند ندادندو تنها کسی که واکنش نشان داد  "اشپیتم ارفی" بود . در حالی که من در تمام طول فوتبالم سعی کردم که همیشه از دایره اخلاق پایم را فراتر نگذارم و هیچ مشکلی باکسی نداشتم. من در مدت حضورم در تیم ملی خیلی سعی کردم که حداقل مشکلات تیم ملی تشدید نشود در حالی که هرکسی شاید جای من بود برای مطرح نمودن خودش می‌توانست حاشیه‌های زیادی را ایجاد کند. سؤالی که من از شماها دارم این است که شما اگر با شخص کی روش مشکل داشتید این دیگر چه ارتباطی با تیم ملی و من دارد؟»
وی در ادامه افزود: «هفته گذشته دریکی از برنامه‌های پربیننده ورزشی تلویزیون گفته می‌شود "چقدر خوشحالیم که اخیراً بازی‌های لیگ برتر توسط کادر تیم ملی دیده می‌شود" در حالی که من هر هفته تمام بازی‌های باشگاهی را از نزدیک زیر نظر داشتم و حتی بعضی‌اوقات هم همراه با اوسیانو وگاسپار، این وظیفه را انجام می‌دادیم اما واقعاً جای تعجب دارد که الآن می‌گویند بازی‌ها دیده می‌شود.»
مارکار آقاجانیان درباره اینکه آیا قصد بازگشت به فوتبال را ندارد و آیا پیشنهادی از تیم‌های لیگ برتری نداشته است گفت: «من برای به دست آوردن رزومه‌ام زحمات بسیار زیادی کشیده‌ام.من هم در تیم جوانان وهم در تیم امید حضورداشته‌ام و به‌یک‌باره در تیم ملی حضور نیافتم و دلم نمی‌خواهد به همین راحتی‌ها آن را بفروشم. اتفاقاً از یک تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم اما متأسفانه به غیر دو تا سه تیم زیرساخت مناسبی ندارند و تا روزهای پایانی پیش فصل هیچ مربی‌ای تضمینی برای حضور در اولین بازی فصل ندارد اما به‌هرحال در زمان مناسب به فوتبال بر می‌گردم.»

بیشتر بخوانید:

ملاقات ویلموتس و فردوسی‌پور

تگ ها


تیم ملی ایران مارکار‌ــــ‌آقاجانیان کارلوس کیروش لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال