آقاسی: مجبورم به فولاد بروم، کمکم کنید

مدافع ملی پوش استقلال از فرهاد مجیدی خواست بابت رفتنش به فولاد کمک کند....

به گزارش "ورزش سه"، بحث معاوضه عارف آقاسی و آرش رضاوند با صالح حردانی از شب گذشته داغ شده است. در این خصوص نکته مهم علاقه عارف آقاسی برای رفتن به فولاد است و او از مسئولان باشگاه درخواست دارد با جدایی اش موافقت کنند.


آقاسی در این خصوص به مهر گفت: به خاطر شرایط ویژه ای که پیش آمده واقعا شرمنده و متاسف هستم خصوصا از هواداران شریف استقلال که همیشه به من لطف داشته اند عذرخواهی می‌کنم. از ابتدا بحث معاوضه با صالح حردانی یا هیچ بازیکن دیگری نبود. من از پایان نیم فصل از باشگاه و آقای آجورلو درخواست کردم اجازه بدهند به اهواز برگردم که ایشان گفتند به هیچ وجه با خواسته من موافقت نمی‌کند.


آقاسی اضافه کرد: متأسفانه مشکلات شخصی و خانوادگی برایم پیش آمده که قادر به ماندن در تهران نیستم و تمرکز کافی برای تمرین و بازی ندارم. فکر می‌کنم می‌توانستم بهتر از این ظاهر شوم چون تمرکز و آمادگی ذهنی کافی نداشتم و در نیم فصل دوم هم اگر در تهران باشم واقعا آرامشی برای حضور در تمرینات و بازی‌ها ندارم و با این شرایط نمی‌توانم به استقلال کمک کنم. از آقا فرهاد عذرخواهی کردم و خواستم در این شرایط سخت به من کمک کنند و اجازه دهد به اهواز برگردم.


مدافع استقلال همچنین اظهار داشت: من شرایط باشگاه را درک می‌کنم که در نیم فصل به راحتی نمی‌خواهند بازیکن را از دست بدهند، وضعیت حساس جدول و شرایط آقا فرهاد را هم درک می‌کنم همچنین هواداران که دوست دارند استقلال همیشه در بهترین شرایط باشد اما واقعا کارایی لازم را با این شرایط روحی ندارم و امیدوارم به من کمک کنند و اجازه بدهند در این مقطع به خوزستان برگردم.


آقاسی در پایان افزود: بازیکن اگر ذهنش درگیر باشد نمی‌تواند به تیم کمک کند. می دانم از نظر حرفه ای با باشگاه قرارداد دارم اما وضعیت روحی و آرامش هر بازیکنی در عملکردش تأثیرگذار است. در نهایت امیدوارم بهترین اتفاق برای من و استقلال بیافتد و مسئولین باشگاه این شرایط ویژه را درک کنند.

تگ ها


استقلال تهران عارف آقاسی