آقاکریم در تیم ملی هم جلوی جنجال را گرفت(عکس)

مربی تیم ملی فوتبال در بازی شب گذشته با سوریه جلوی به جنجال کشیده شدن بازی را گرفت....

به گزارش "ورزش سه"،در دقیقه ۸۲ مسابقه روز گذشته ایران و سوریه در یک نبرد هوایی میان مهدی طارمی و بازیکن حریف، آرنج مهاجم ایران به صورت او برخورد کرد و باعث مصدومیتش شد. داور که این صحنه از چشمش دور نمانده بود مهدی را با کارت زرد جریمه کرد. شاید اگر داور سخت گیرانه‌تر قضاوت می‌کرد طارمی با یک کارت قرمز بد موقع مواجه می‌شد.


این صحنه با اعتراض بازیکنان سوریه به خصوص محمود المواس مهاجم شماره ۱۰ آنها مواجه شد. بعد از اعتراض های شدید این بازیکن سوری اگرچه بازیکنان ایران سعی داشتند او را آرام کنند اما صحبت های کریم باقری از کنار نیمکت خطاب به المواس قابل توجه بود.


باقری با فریادهای خودش از کنار زمین چندین بار خطاب به محمود المواس به انگلیسی اعلام کرد: "Don't speak". باقری از او با صدای بلند خواست که صحبتی نکند و جالب تر اینکه این بازیکن هم بعد از فریادهای آقاکریم دیگر اعتراضی نکرد و رفتار بهتری از خودش نسبت به بازیکنان ایران و داور نشان داد!


کریم باقری که اخلاق مداری اش روی نیمکت پرسپولیس در لیگ ایران بارها مورد تقدیر واقع شده حالا در تیم ملی نیز سعی دارد حاشیه ها را دور کند و اتفاقی که شب گذشته رخ داد، نمونه ای از این مساله بود.

تگ ها


تیم ملی ایران کریم باقری