آقایی: الگوی من رونالدو است/ استراماچونی کارش را خیلی خوب بلد است

آقایی که مدتی پیش بحث کنار گذاشتنش توسط استراماچونی مطرح شد، در این ارتباط خاطرنشان کرد: مسئله خاصی پیش نیامده بود، سرمربی تیم می‌خواست به من شوک بدهد...

آقایی که مدتی پیش بحث کنار گذاشتنش توسط استراماچونی مطرح شد، در این ارتباط خاطرنشان کرد: مسئله خاصی پیش نیامده بود، سرمربی تیم می‌خواست به من شوک بدهد

به گزارش مدال، سجاد آقایی با اشاره به پیروزی استقلال برابر گل ریحان البرز گفت: این اولین برد ما در فصل جاری بود و قطعا این برد به ما کمک خواهد کرد تا در مسیر خوبی جلو برویم. هدف ما قهرمانی در جام حذفی است، ضمن اینکه قهرمانی در لیگ برتر هم جزو هدف‌های مهم ما است. مهم این است که بتوانیم در ادامه بازی‌های لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم و خیلی زود خودمان را جمع مدعیان قهرمانی برسیم.

وی در ارتباط با اولین گل رسمی‌اش با پیراهن استقلال عنوان کرد: خوشحالم که اولین گلم را با پیراهن استقلال زدم ولی این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود و فقط ضربه آخر را من زدم. این گل را هم به کادر فنی و هم‌بازی‌هایم تقدیم می‌کنم.

آقایی که مدتی پیش بحث کنار گذاشتنش توسط استراماچونی مطرح شد، در این ارتباط خاطرنشان کرد: مسئله خاصی پیش نیامده بود، سرمربی تیم می‌خواست به من شوک بدهد و اتفاقا عقیده من این است که استراماچونی کارش را خیلی خوب بلد است. یک مربی حرفه‌ای به‌ خوبی می‌داند چه زمانی بازیکنش را تشویق کند و چه زمانی شوک بدهد.

مهاجم استقلال در خصوص هدف‌هایش در این تیم گفت: روزهای سخت من تازه شروع شده و باید خیلی سخت تلاش کنم تا به هدف‌هایی که دارم برسم. دوست دارم هر وقت به میدان رفتم برای استقلال بازیکن تاثیرگذاری باشم و طوری کار کنم که به تیم ملی دعوت شوم.

وی درباره بازی روز جمعه استقلال برابر گل‌گهر سیرجان تاکید کرد: تا الان بردی در لیگ برتر به دست نیاوردیم و نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز این بازی خانگی داریم. امیدوارم این بازی را ببریم. نیاز به چند برد پیاپی داریم تا خودمان را به جمع تیم‌های بالای جدول برسانیم.

آقایی در پاسخ به این پرسش که در بین فوتبالیست‌های مطرح دنیا کدام بازیکن الگویش است، گفت: الگوی من رونالدو است و سبک بازی این بازیکن را دوست دارم.

بیشتر بخوانید:

به شایعات کاری ندارم/مهاجم استقلال: دوست دارم مثمرثمر باشم

 

تگ ها


سجاد آقایی استقلال آندره آ استراماچونی فوتبال