آقایی: تمریناتمان در حد تیمهای اروپایی است

میثم آقایی می‌گوید که تیم آلومینیوم بیشترین میزان تلاش برای موفقیت در جام حذفی را انجام خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، میثم آقایی کاپیتان تیم آلومینیوم اراک در خصوص شرایط تیمش بعد از برگزاری سه اردو در تعطیلات لیگ برتر گفت: خوشبختانه شرایط خوبی را پشت سر می‌گذاریم. با نظر آقای منصوریان سه اردوی خوب در اراک، تهران و اصفهان پشت سر گذاشتیم و بازیهای تدارکاتی خوب با مس رفسنجان، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان برگزار کردیم. حالا هم با تدابیر کادرفنی در شرایط بازی قرار داریم و آماده بازی با ذوب آهن هستیم. در ماه تیر برنامه بسیار فشرده ای خواهیم داشت و با تیمهای مدعی بازی خواهیم کرد. حالا با این برنامه ریزی به دنبال چیزی جز موفقیت و کسب امتیاز از مسابقات سختمان نخواهیم بود.

وی در ادامه گفت: آخرین بازی تدارکاتی ما مقابل سپاهان اصفهان بود، تیمی که صدرنشین لیگ برتر است و همراه با پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد. ما ۲-۰ از حریف عقب افتادیم اما با یک بازی خوب و نکاتی که آقای منصوریان گفتند، بازی را برگردانیم و ۲-۲ کنیم. شخصیت تیمی ما در حال شکل گرفتن است و با تیم خوبمان میتوانیم بازی را جلوی سپاهان برگردانیم و بازنده نباشیم.

آقایی درباره کار با علیرضا منصوریان گفت: ما با او ۸ بازی بدون شکست پشت سر گذاشتیم و شرایط خوبی در لیگ و جام حذفی داشتیم. الحق و الانصاف باید گفت که ما در تمریناتمان متد روز دنیا را اجرا می‌کنیم و تمرینات پرفشاری که تیمهای اروپایی دارند را با همین شکل و فشار در تمریناتمان اجرا می‌کنیم. آقای منصوریان وقت بسیار زیادی برایمان می‌گذارد و دانش بالایی دارد که به ما انتقال می‌دهد و باعث می‌شود شرایط فنی خوبی داشته باشیم و بازیکنان در کنار هم بهترین درک تاکتیکی را از هم داشته باشند.

او در مورد قرعه سخت جام حذفی توضیح داد: همانطور که گفتم ما شرایط فنی خوبی داریم و تیمی که از این لحاظ شرایط فنی خوبی داشته باشد، فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کند. بازی با گل گهر سخت و دشوار است اما ما به دنبال موفقیت در سیرجان هستیم و با تدابیر کادرفنی مطمئن باشید به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنیم و برای کسب عنوان در جام حذفی برنامه بسیار خوب و جامعی داریم.

کاپیتان آلومینیوم درخصوص وضعیت میثم مجیدی گفت: میثم که مصدوم شده کاپیتان تیم ماست و در این هفته ها شرایط خوبی داشته و مثمرثمر ظاهر شد. او با یک بدشانسی اسیر یک مصدومیت شدیدی شد اما بعد از عمل موفقیت آمیزی که داشت، شرایط خوبی دارد و فکر می‌کنم از چند هفته دیگر می‌تواند روی پای خود راه برود و از یک ماه بعد شرایط تمرینات سبک خود را به دست می‌آورد.

آقایی در پایان گفت: از زحمات کادرفنی تشکر می‌کنم که شرایط فنی خوبی به وجود آوردند. همچنین از مدیرعامل و هیئت مدیره بابت امکانات خوبی که در اختیار ما گذاشتند، بسیار متشکرم. مطمئن باشند که ما بیشترین تلاش خود برای موفقیت را انجام خواهیم داد.

تگ ها


میثم آقایی آلومینیوم اراک